Balandžio 16 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi ir su gimnazistais susitiko JAV ambasados atstovai Lietuvoje:   Cristina Hansell, politikos ir ekonomikos skyriaus diplomate, Gordon Kinneer, Saugumo ir bendradarbiavimo skyriaus majoras, atsakingas už dvišalius santykius.

Tai buvo pilietiškumo pamoka, kurios metu svečiai pasakojo mokiniams  apie lietuvių bendruomenės atsiradimą JAV ir  jų visuomeninę veiklą, apie NATO misiją, JAV ambasados  veiklą Lietuvoje.

Mokiniai pateikė įvairių klausimų svečiams: koks jų požiūris į įvykius Sirijoje, koks mėgstamiausias laisvalaikio būdas, patiekalas. Domėjosi, ką reiškia skiriamieji ženklai ant uniformos  ir tt. Svečiai maloniai atsakinėjo klausimus ir pateikė mokiniams klausimų. Už teisingus atsakymus gimnazistai buvo apdovanoti įvairiais prizais.

Gimnazijos informacija

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas