Italija - šalis, užimanti Europos pietinę dalį, turinti dvi didžiausias Viduržemio jūros salas, Siciliją ir Sardiniją. Šalis, diktuojanti pasaulio madas ir garsėjanti nuostabiais kulinariniais sugebėjimais bei atradimais.

Italija, kovo 18-24 dienomis, šiltai sutiko pasisvečiuoti savo šalyje Erazmus+ „Turistų traukos objektai mūsų regione“ projekto dalyvius. Taigi ir mes, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija, buvome pakviesti. Kelionė prasidėjo žvarbų sekmadienio rytą kryptimi Vilniaus oro uostas - Bergamo oro uostas. Toliau sekė kelionė į Milaną, vėliau iš šio nuostabaus miesto patraukėme į Finale Ligure, miestelį  šalies pietvakariuose. Čia įsikūrusi viena iš projekto dalyvių - „Liceo Issel“ mokykla. Įstabaus grožio miestelis - išlaikęs autentišką viduramžių architektūrą, pilnas siaurų gatvelių, kurios byloja apie įspūdingą ne tik miestelio, bet ir pačios Italijos istoriją. Įvairiaspalviai gėlių žiedai net amą atėmė, o ką jau bekalbėti, apie gaivumu dvelkiančią Tirėnų jūrą.

Besisvečiuojant Italijoje, teko nemažai keliauti ir grožėtis kvapą gniaužiančiais vaizdais: kalnais, nuo kurių atsiveria visa miestelio panorama, Castel Gavone ir Castel San Giovanni pilimis ir Savonos provincijoje įsikūrusiu urvu. Turėjome unikalią galimybę pasivaikščioti šeštame pagal dydį mieste – Genovoje. Genovos senamiestis mus pasitiko žymiuoju De Ferarri fontanu, de la Santisima Annunziata bazilika bei Palazzo Reale muziejumi.

Savaitė prabėgo tarsi viena diena. Atėjo metas išvykti. Daugelis braukėme ašaras, kad tenka atsisveikinti su šia nuostabia šalimi. Apibendrinus projekto dalyvių mintis ir patirtus įspūdžius galima būtų pasakyti; tai neįkainojama gyvenimo patirtis, kuri išliks visą gyvenimą.

Projekto dalyviai

 29404560 418792821878179 674564841 o

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas