Kovo 29 dieną, minint Lietuvos valstybės įstojimo į NATO  dieną,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje atstovai  iš  įvairių NATO valstybių – Lietuvos, Kanados, Slovakijos, Čekijos ir kt., vadovaujamipulkininko Jakobo Sogardo Larseno (Jakob Søgård Larsen).

NATO pajėgų integravimo vienetas Lietuvoje yra vienas iš šešių nedidelių štabų, kuriuos Aljansas įsteigė Vidurio ir Rytų šalyse narėse, reaguodamas į kintančią saugumo aplinką.

Malonaus ir šilto susitikimo metu svečiai pristatė gimnazistams NATO pajėgų tikslus, NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje įkūrimo prielaidas, misiją veiklas.

Gimnazistai, NATO štabo Lietuvoje atstovams,   pateikė ne vieną juos dominantį klausimą, gavo išsamius atsakymus. Už pateiktus klausimus gimnazistams buvo įteiktos  atminimo dovanėlės.

Renginio  pabaigoje,  gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė,  nuoširdžiai pasidžiaugė svečių atvykimu, padėkojo už įdomų ir prasmingą susitikimą.

Pulkininkas Jakobas Sogardas Larsenas džiaugėsi, kad turėjo galimybę susipažinti ir  pabendrauti su gimnazijos bendruomene. Prisiminimui, gimnazijos direktorei, įteikė vardinį suvenyrą, skirtą Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijai.

Gimnazijos informacija