Šių metų kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save“ nariai vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją. Aplankėme Marijampolės sveikatos biurą, Multicentrą ir Marijampolės kraštotyros muziejų.

Visuomenės sveikatos biure, mokiniai turėjo paskaitą apie stresą, sužinojo kaip nusiraminti stresinėse situacijose, kokiais būdais galima kovoti su nuovargiu.

Marijampolės multicentras tikra jaunimo erdvė! Ten mokiniai žaidė xbox, įrašinėjo savo balsus, sėdėjo prie Dj pulto ir mokėsi miksuoti muziką – jiems tai išties nauja patirtis!

Na, o smagią kelionė baigėmeMarijampolės kraštotyros muziejuje, kuriame vyko prieš velykinė edukacija, gimnazistai sužinojo Šv. Velykų šventės tradicijas, išmoko marginti kiaušinius vašku. Mokinių numarginti kiaušiniai eksponuojami gimnazijoje.

Projekto „Atrask save“ nariai

 

Projekto „Atrask save“ kelionė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas