Šiais mokslo metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai Žemės dieną atšventė išskirtinai - net dvi dienas. Kovo 19-ąją dieną mūsų gimnazijoje lankėsi gamtininkas, bei rašytojas Selemonas Paltanavičius, kuris gimnazijos aktų salėje bendravo bei pasidalino savo gyvenimiška patirtimi, sukauptomis žiniomis apie gamtą ir su mokiniais, ir su mokytojais.

Kovo 20-tąją dieną gimnazijos aktų salėje gimnazijos ekologinio projekto „Ekotera“ nariai surengė konferenciją – viktoriną „Gyvenk EKOlogiškai“.  Renginyje dalyvavo 1-2 gimnazijos klasių mokinių komandos, vyko įvairiausių ekologinių klausimų  turnyrai, kūrybinės dirbtuvės, patikrinome ir komandų kapitonų žinių miklumą „Blitz“ turnyro metu. Smagu buvo ir renginio komisijai, ir patiems mokiniams, nes tai buvo jų nuoširdus darbas. Renginio pabaigoje komandos buvo apdovanotos prizais.

Miglė Kereišaitė
1a klasės gimnazistė.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas