Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įgyvendinamas tarptautinis Erazmus + projektas „Turistų traukos objektai mūsų regione“. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu mokiniai, kiekvieną mėnesį, rengia video konferencijas su šalimis partnerėmis. Jose dalijamasi informacija apie laikytinus objektus, šalies kultūrą, tradicijas, papročius. Pirmieji trys aplankyti objektai buvo Birštonas, Vilnius – viena gražiausių Europos eglių, Rumšiškės – Užgavėnių šventė.

Objektų lankymą pradėjome darganotą gruodžio antrosios rytą Birštone. Pasivaikščioję po ištuštėjusį kurortą, atkeliavome iki Kneipo pojūčių tako. Nepabijoję šaltoko oro merginos basomis jį įveikė. Taip pat aplankėme Vytauto kalną, Birštono muziejų, kuriame dalyvavome mineralinio vandens edukacinėje programoje. Mokiniai susipažino su Birštono miesto įsikūrimo istorija, mineralinio vandens savybėmis, degustavo įvairių rūšių mineralinį vandenį, atsakinėjo į klausimus, laimėjo prizus.

Vilniuje lankėmės sausio 6 dieną. Vakarinis Vilnius mus pasitiko nuostabiai pasipuošęs. O ką jau kalbėti apie įspūdingo grožio eglę ir Kalėdų mugę. Projekto dalyviai turėjo unikalią galimybę pažvelgti į  vakarinį Vilnių nuo trijų kryžių kalno. Miestas atsivėrė pačiomis nuostabiausiomis kalėdinėmis spalvomis ir padovanojo kiekvienam daug nuostabių įspūdžių.

  Rumšiškės, vasario 10 dieną, mus pasitiko linksma persirengėlių kompanija, trankia liaudiška muzika ir viliojančias blynų kvapais. Šimtmečio Užgavėnes šventė penkiolika tūkstančių žmonių. Projekto dalyviai netik dalyvavo šventės šurmuly bet ir aplankė Buities liaudies ekspozicijas.  Šventę vainikavo Lašininio ir Kanapinio kova bei  Morės deginimas. Visi džiaugėmės žiemos išvarymo nuotaikinga švente ir patirtais įspūdžiais.

Projekto dalyviai

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas