Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai gruodžio 13 dieną aplankė Marijampolės kraštotyros muziejų, bei spindulio kino teatrą.

Muziejuje turėjome edukacinę pamoką „Kūčių ir Kalėdų papročiai“. Programos metu gimnazistai sužinojo tradicinius Kūčių ir Kalėdų papročius, tikėjimus, atliko įvairius burtus, kurie spėjo ateitį. Kūčių vakarą daugelis panaudos įgytas žinias!

Marijampolės kino teatre žiūrėjome kalėdinį filmą „Kaip išgelbėti Kalėdas?“.

Taip pat apžiūrėjome Marijampolės kalėdinę eglę. Išpuoštas miestas paliko šventišką įspūdį.

Gruodžio 19d. mokykloje vyko šventinis koncertas „Kalėdų džiaugsmo spindesy“, kurio metu projekto mergaitės koncerto svečius vaišino savo keptais ir puoštais sausainiais, bei kakava.

Po šios smagios šventinės išvykos ir jaukaus renginio, dar labiau laukiame Šv. Kūčių, kai galėsime savo šeimos narius išburti ir nuspėti ateitį, bei žinoma artėjančių Kalėdų.

Visiems linkime gražių švenčių!

Projekto „Atrask save“ dalyviai