Lapkričio 20-24 d. buvo skelbiama  nacionalinė karjeros savaitė. Mūsų gimnazija taip pat dalyvavo šioje akcjoje. Šiais metais  klasių valandėlių metu gimnazistai kartu su auklėtojomis vyko į Kazlų Rūdos įstaigas ir įmones, kur buvo supažindinami su profesijomis darbinėje aplinkoje. Edukacinių išvykų metu mokiniai lankėsi Kazlų Rūdos savivaldybėje,  Kazlų Rūdos Verslo Inkubatoriuje, Kazlų Rūdos ligoninėje, Kazlų Rūdos socialinės paramos centre, Mocevičiaus firmoje "Ginalas", Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kazlų Rūdos komandos stotyje, Kazlų Rūdos mokomojoje miškų urėdijoje, Axis Industries, AB Kazlų Rūdos padalinyje, Kazlų Rūdos policijos komisariate.

Netradicinių klasių valandėlių  metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su karjeros planavimo galimybėmis, pažinti darbo rinką bei įsigilinti į jos ypatumus, sužinoti apie perspektyvias profesijas, susipažinti su  įmonių  ir įstaigų veikla.

Organizatoriai

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas