„Žmonės būtų atsakingesni,
būtų reiklesni vieni kitiems,  
visi būtų teisingi,
žmonės labiau mąstytų,
būtume sąžiningi ir teisingi,
mes patys nedalyvautume joje,
žmonės neduotų kyšių „ - tai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų mintys, kurias jie išsakė akcijoje, skirtoje paminėti antikorupcijos dieną.

1-2 klasių mokiniai pilietiškumo pamokų ir klasių valandėlių metu diskutavo kodėl yra korupcija, aptarė dažniausiai pasitaikančias jos formas, analizavo korupcijos atsiradimo priežastis ir padarinius.

Mokiniai savo mintis „Korupcijos nebūtų, jeigu... „  užrašė ir pateikė antikorupcijos dienai skirtame stende.

Gruodžio 9 d. visame pasaulyje nuo 2004 m. minima Tarptautinė antikorupcijos diena.  Kovojant su korupcija, svarbus mokinių antikorupcinis švietimas, atsakomybės, pozityvių vertybių ugdymas. Toks ir buvo šios akcijos tikslas.

Gimnazijos informacija

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas