Prabėgus dviem savaitėms po išvykos į Kazlų Rūdos vandens valymo stotį, apsilankėme E.Majaus karšykloje - verpykloje (Skriaudžiuose). Čia susipažinome su šiuo alternatyviu verslu, stebėjome avių vilnos kelionę iki puošnių siūlų, grožėjomės pačiomis staklėmis, klausėmės įdomios šeimininko šnekos. Vėliau vykome į Birštoną, kur muziejuje mūsų laukė edukacinė programa apie mineralinį vandenį - šio miesto pasididžiavimo nuo 19a.

Daug sužinojome apie mineralinius vandenis, pasivaikščiojome po patį muziejų, ragavome įvairius mineralinius vandenis, atsakinėjome į klausimus, laimėjome prizų. Grožėjomės Birštono nuostabiais vaizdais. Užlipę į Vytauto kalną mums atsivėrė nuostabus vaizdas į Nemuną. Taip pat pamatėme ir išbandėme Kneipo taką. Apsilankėme Balbieriškio atodangoje, kurios aukštis – apie 40 m. Šlaitų statumas - apie 50 laipsnių, bet yra vietų, kur jie vertikalūs, ilgis palei Nemuno upę – apie 1,7 km. Grįždami užsukome nuostabia gamta pasigrožėti Degsnės maumedyne.

Projekto dalyiai dėkoja projekto vadovėms, mokytojoms D. Petraitienei ir L. Pečiulienėnei , kurių dėka sužinojome, koks nuostabus ir turtingas mūsų kraštas, kiek įdomybių mes dar apie jį nežinome.

1 b kl. Mokinė Milda Sadauskaitė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas