Ankstų šeštadienio rytą projekto „Atrask save“ dalyviai pradėjo savo pirmąją kelionę į Trakus. Nors oras ir nedžiugino, tačiau  šypsenos nedingo iš mūsų veidų.

Mokykliniu autobusu pasiekėme Alsakėlių kaimą (Trakų raj.), kuriame įsikūręs didžiulis alpakų ūkis. Jame gyvena net 28 alpakos! Šis ūkis - veislynas yra pirmasis Lietuvoje.

Mus pasitiko ūkininkė, kuri papasakojo apie alpakų gyvenimą, atsiradimą, kilmę, elgesį, bei dauginimąsi. Tai buvo mokiniams naudinga informacija, kurios anot ūkininkės, mes niekur nerasim. Ji dalinosi šešerių metų patirtimi. Vėliau gimnazistai galėjo tiesiogiai pabendrauti su šiais mielais gyvūnais: juos paliesti, paglostyti, pamaitinti iš rankos obuoliais, morkomis. Taip pat susipažinome su čihuahua veislės šunyčiais, kurie yra parodų dalyviai ir nugalėtojai. Pasivaišinę ūkininkės išvirta mėtų arbata, kelionę tęsėme toliau...

Trakuose „Senoji kibininė“ turėjome informatyvę pamoką apie karaimus, kibinų atsiradimą. Vėliau kiekvienas turėjo galimybę gaminti kibinus. Prisivalgę šių skanių pyragėlių su mėsa, pasivaikščioję po Trakų miestą, patraukėme namų link... 

Šios kelionės metu susipažinome su ūkininkų buitimi, verslo kūrimu, bei turėjome nuostabią gyvūnų terapiją.

Indrė ir Ineta
Projekto vadovės

Socializacijos projekto „Atrask save“ veiklą finansuoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracija, pagal vaikų socializacijos projektų rėmimo konkursą.

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas