Spalio 11 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos antrų klasių mokiniai dalyvavo divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos atvirų durų dienos programoje.

Mokykloje mus pasitiko kariai, kurie papasakojo apie mokymąsi šioje mokykloje, vadovų mokymus, kariuomenės skiriamuosius ženklus, darbo užmokestį, bei pademonstravo ką su savimi turi turėti karys, dalyvaudamas pratybose.

Mokiniai stebėjo karinių mokymų programą, technikos, ginkluotės parodas, turėjo galimybę pašaudyti iš pneumatinių ginklų, bei dalyvavo rasto nešimo varžybose. Visus domino didžiulės karinės mašinos, ginkluoti kareiviai, daugeliui priminė vaizdus iš kovinių kino filmų.

Pabaigoje gimnazistai buvo pavaišinti kareiviška koše bei skania arbata.

Mokiniai susipažino su Lietuvos kariuomene, nuolatine privalomąja pradine karo tarnyba ir kitais galimais karo tarnybos būdais, kaip tapti profesinės karo tarnybos kariu.

Tai buvo pilietiškumo pamoka ugdanti mokinių patriotiškumą, pagarbą savo Tėvynei.

Indrė Banišauskienė
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokytojo padėjėja
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas