Spalio mėnuo kupinas įvairių prasmingų datų, paminėjimų, švenčių. Spalio 1-oji  diena – „Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena“. Kazlų Rūdos senjorų klubas ir jų vadovė Romutė Vinikienė pakvietė mus, Kazio Griniaus gimnazijos mišraus ansamblio jaunuolius ir vadovę mokytoją Audronę,  dalyvauti jų šventėje. Pradžiuginti jiems širdis gražia, jaunatviška daina.

Sekmadienio rytas, padabintas pirmosios šalnos potepiais,  priminė mūsų močiučių, senelių, tetų ir dėdžių pražilusius plaukus.

Šventė vyko Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje. Senjorai atnešė atnašas – puokštę gėlių ir savo vėliavą.  Mokytoja Audronė Pranskevičienė ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Erika Motiejauskienė tarė pasveikinimo žodžius, mes padainavome, senolių akyse sužibo džiaugsmo ašaros.... Kiek nedaug gyvenime reikia, kad aplink mus spinduliuotų laimė ir džiaugsmas, supratimas ir meilė...

Justė Greifenbergerytė   3b klasė

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas