Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė 2017 m. įgyvendino projektą „Pojūčių terapijos takas“, kurį finansavo UAB „IKEA INDUSTRY LIETUVA“ pagal remiamų projektų rėmimo konkursą - veiklos sritis „projektai, skirti vaikų gerovei“.

Projekto tikslas: įkurti netradicinę, edukacinę, patrauklią ir sveikatinimui stiprinti skirtą erdvę Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos teritorijoje.

Pagal projekto darbinės grupės parengtą veiklų grafiką, buvo atliekami numatyti darbai. Visi gimnazijos bendruomenės nariai (mokytojai, mokiniai, tėvai), buvę gimnazistai, noriai dalyvavo įvairiose projekto įgyvendinimo veiklose/talkose – ruošė takui vietą, miške rinko kankorėžius, skujas, ruošė kitas medžiagas, reikalingas tako zonom užpildyti, sodino medžius, dėliojo akmenis  ir kt. Ilgiausiai užtruko paruošti numatytą takui įrengti vietą.

„Pojūčių terapijos takas“ įrengtas pagal 19 a. vokiečių dvasininko, žymus natūropato Sebastiano Kneipo sukurtą holistinį sveikatos gerinimo modelį, sveikatos filosofiją,  kuri remiasi 5 elementų sistema: judėjimo terapija, vaistažolių terapija, vandens terapija, harmonijos terapija, sveika mityba.

Pagrindinis projekto tikslas pasiektas. Gimnazijos bendruomenės nariai įrengė sveikatinimo taką, pagal S. Kneipo sveikatinimo teoriją. Tako ilgis 50 metrų.

Tačiau liko nepilnai sutvarkytos erdvės aplink taką. Planuojame pasodinti augalus, įrengti apšvietimą, stebėjimo kameras. Tai  darysime pavasarį.

Kviečiame visus spalio 11d., 13 val. į „ Pojūčių terapijos tako“ atidarymo šventę, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.

Projekto įgyvendinimo darbinė grupė

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas