Spalio 3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 3-4 klasių gimnazistai dalyvavo edukaciniame renginyje „Lietuvos kariuomenė“. Edukacinį-praktinį užsiėmimą „Lietuvos kariuomenė“, vedė Marius Dzencevičius, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono III kuopos vado pavaduotojas.

Jis išsamiai pristatė gimnazistams Lietuvos kariuomenės struktūrą, ginkluotę, supažindino su karių kasdienybe, kalbėjo apie kario profesiją, parodė keletą filmukų iš  karinių pratybų, karių kasdienybės.

 Gimnazistai turėjo galimybę akivaizdžiai pamatyti keletą ginklų, kuriuos renginio organizatoriai buvo atsivežę į gimnaziją.

Užsiėmimo pabaigoje gimnazistai atsakinėjo į klausimus, kurie padėjo įtvirtinti žinais apie Lietuvos kariuomenę.

Gimnazijos informacija

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas