Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas socializacijos projektas „Atrask save“. Projekto tikslas: ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas ir socialinius įgūdžius, mokyti bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais ir negalią turinčiais žmonėmis, skatinti savanorystę.

Projekto programoje esame numatę įvairias edukacijas, išvykas, susitikimus su neįgaliųjų draugija.

Projekto įgyvendinimą pradėjome rugsėjo 25 d. – menine edukacija „Mandalų gamyba iš spalvoto smėlio“. Tai spalvų kupina pamoka, kurioje mokiniai susipažino su mandalų kūrimu ir jos atsiradimo istorija.

Mandala – tai apskritimo arba kvadrato formos geometrinė kompozicija, simboliškai vaizduojanti tam tikrą dvasinę, kosminė arba psichologinę tvarką. Mandala yra naudojama kaip pagalbinė priemonė meditacijos praktikoje, kaip instrumentas, kuriuo protas yra koncentruojamas ir perkeičiamas nukreipiant į harmoningą schemą.

Mokiniai, pasinėrę į įvairias smėlio spalvas sulipdė mandalas pagal savo emocijas, nuotaiką. Vėliau iš mokinių darbų buvo paruoštas stendas, kuris pristatytas mokyklos bendruomenei.

Rugsėjo 27 d. – vyko susitikimas su neįgaliųjų draugijos nariais, kurio metu bendravome ir gaminome „raganas“ skirtas artėjančiai Halloween‘o šventei.

Indrė. Banišauskienė, Ineta. Peknerienė
Projekto vadovės

Socializacijos projekto „Atrask save“ veiklą finansuoja Kazlų Rūdos savivaldybės administracija, pagal vaikų socializacijos projektų rėmimo konkursą.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas