Rugsėjo pirmosios rytą, šventiškai nusiteikę, į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją rinkosi gimnazistai, mokytojai, tėveliai, svečiai.

Rugsėjo pirmosios šventę pradėję renginio vedantieji Karolina ir Ainis, pasveikino visus su ypatinga švente ir įr gimnazistų būrį pakvietė 70 pirmokų.

Į gimnaziją pirmokai įžengė su tautinėmis vėliavėlėmis rankose. Jie pasveikino bendruomenę ne tik su mokslo metų pradžia, bet ir su artėjančia ypatinga data – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu.

Gimnazijos bendruomenę su mokslo ir žinių diena, mokslo metų pradžia sveikino gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė. Ji pasidžiaugė, kad šiuos metus pradedame dviem labai geromis žiniomis - gimnazija gavo naują mokyklinį autobusiuką bei pradėsime įgyvendinti patvirtintą tarptautinį Erazmus + projektą. Direktorė linkėjo visiems sėkmingų, saugių, kūrybingų mokslo metų.

Sveikinimo žodžius tarė į šventę atvykę svečiai: Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, Kazlų Rūdos Tarybos nariai - Jonas Dabrila, Mantas Varaška, Reda Kniezevičienė, Kazlų Rūdos klebonas Renaldas Janušauskas.

Gimnazijos vokalinis ansamblis džiugino savo atliekamomis dainomis.

Renginio pabaigą vainikavo  gimnazijos abiturientų – ypatingos - 70 laidos - atliekama daina ir „konfeti“ lietus.

Gerų mokslo metų!

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas