Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje gegužės 25d.  paskutinis mokyklinis skambutis nuskambėjo 69 abiturientų laidai.

Šventę pradėjusi gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė, linkėjo abiturientams sėkmės, gerai išlaikyti egzaminus, turėti savo tikslą ir jo siekti. Labai gerai besimokantiems, aktyviems gimnazijos veikloje ir sporte dvyliktokams įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles.

Šventinius linkėjimus dvyliktokams tarė  Seimo nario Kęstučio Mažeikos padėjėja Jolita Merkevičiūtė, Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, parapijos klebonas Renaldas Janušauskas.

Abiturientus šokiais ir dainomis sveikino Kazlų Rūdos pradinės mokyklos pirmokai, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos vokalinė - instrumentinė grupė, gatvės šokio šokėjai, trečių klasių gimnazistai.

Šventės pabaigoje visai gimnazijos bendruomenei savo programą skyrė abiturientai.

Paskutinio skambučio šventę baigė trečiokai paleisdami į orą balionus, su palinkėjimu dvyliktokams.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas