Šių metų gegužės 12 dieną, minint tarptautinę šokio dieną bei norint atkreipti dėmesį į šokio meną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko šokio festivalis „Sveikas, pavasari !“.

Sulaukėme daug svečių, kurie šokio judesiu džiugino žiūrovų širdis. Festivalyje dalyvavo ne tik Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų šokių kolektyvai, tačiausulaukėme svečių ir iš kitų savivaldybių. Liaudies šokiais mus nustebino Igliaukos Anzelmo Matučio bei Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos šokių kolektyvai. Aerobinės gimnastikos pratimais mus sužavėjo Kauno Antano Smetonos gimnazijos bei Kauno šokių studijos „Flick flack“ sportininkės. Šventėje pasirodė ir Kauno šokių  klubo „Toro“vadovės Justinos Žemaitytės šokių kolektyvai. Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo suvenyrais ir saldžiomis dovanėlėmis. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už mums suteiktas gražias akimirkas ir galimybę pabūti šokio sūkuryje.

Jolanta Ribačionkienė
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos kūno kultūros mokytoja
 
P5121224

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas