Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projektinės veiklos dalyviai ir vadovai kovo 30 d.   bendruomenę pakvietė į 2016/2017 m.m. gimnazijoje vykdomos projektinės veiklos pristatymą.

Projektinė veikla gimnazijoje vykdoma jau daugiau nei 10 metų. Kai kurie projektai gyvuoja visą šį laiką. Smagu, kad kasmet projektų sąrašas pasipildo naujais projektais, siūlančiais įvairiapusiais veiklas.

Projektinė veikla – tai galimybė gimnazistams gilinti savo gebėjimus ir kompetencijas, ugdytis kūrybiškumą, kritinį mąstymą, iniciatyvumą, lyderystę. Projektinė veikla skatina mokinius mokymąsi susieti su tikrove, ieškoti sąsajų tarp daiktų ir reiškinių, mokytis dirbti grupėje, bendradarbiauti, bendrauti, patirti malonių išgyvenimų ir atradimų.

2016/2017 m.m. gimnazijoje vykdomi 8 ilgalaikiai projektai. Projektinėje veikloje dalyvauja 41 procentas gimnazistų.

Projektų pasiūla įvairiapusė, apimanti įvairiais veikos sritis, todėl kiekvienas gimnazistas gali pasirinkti projektą pagal  savo poreikius ir pomėgius.

Renginio vedėjos, Karolina Kinkaitė ir Simona Sprainaitytė, nuotaikingai pasveikinusios renginio dalyvius vieną po kito kvietė projekto dalyvius pristatyti savo veiklą.

Socializacijos projekto „Jauni – jauniems“ veiklą pristatė Karolina Turauskaitė (4b). Projekto vadovė Odeta Pučinskienė.

Gabių ir talentingų mokinių projekto „Tyrėjų klubas“ veiklą apibendrino Rita Gurgždaitytė (1a) ir Augustė Sovaitė, (1a). Projekto vadovės Rita Martinkienė, Daiva Vaišnorienė.

Pilietinio ir tautinio ugdymo projekto „Istorinės atminties takais 10“ veiklas pristatė Paulius Ruseckas (4a) klasė ir  Kamilė Akelaitytė. Projekto vadovės Vaida Juškienė, Neringa Matusevičienė.

Sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 6“ pristatė Urtė Agijevičiūtė (3c) ir Bernadeta Aleksandravičiūtė (3c). Projekto vadovės Vaida Juškienė, Joleta Norkienė.

Socializacijos projektą „Po savo namų stogu“ pristatė Ugnius Mieldažis (3b) ir Urtė Gerulytė (3b). Projekto vadovė Daiva Gražulienė.

Ekologinio projekto veiklas apibendrino Santa Žiugždaitė (4a) ir Raminta Ruseckaitė(4a). Projekto vadovės Audronė Simanavičienė, Jurgita Tiškevičienė.

Socializacijos projektą „Ar gera gyventi Kazlų Rūdoje“ ir jo metu atliktą tyrimą pristatė Eva  Nadzeikaitė (1a),  Gabrielė Žemaitytė (2b). Projekto vadovė Dalė Petraitienė.

Prevencinį projektą „Būk draugiškas – nesityčiok“ ir jo metu atliktą tyrimą  pristatė  Rūta Balčiūnaitė (2b), Meda Krašinskaitė (2b). Projekto vadovė Ineta Peknerienė.

Kai kurie projektai savo veiklos pristatymą pagyvino praktinėmis užduotimis, kurias turėjo atlikti renginio dalyviai.

Buvo įdomu ir naudinga  pamatyti ir išgirsti  kokias veiklas atliko projekto dalyviai, kaip jiems sekėsi, kaip jie vertina projekto veiklą.

Po  pristatymo renginio vedėjos padėkojo projekto dalyviams ir mokytojoms, kuravusioms projektų veiklą. Pakvietė visus (renginyje dalyvavo 1-3 klasių mokiniai) kitais metais nesnausti ir įsijungti į prasmingą veiklą. Be to, sakė jos, jei patys norėtumėte pasiūlyti naujų ir patrauklių projektų, visada kreipkitės su pasiūlymais į gimnazijos administraciją ir  mokytojus.

Renginio organizatoriai