Šių metų kovo 15-ąją, norint paminėti Pasaulinę Žemės dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įvyko ekologinio projekto konferencija – viktorina „Gyvenk EKOlogiškai“, organizuojama „Ekoteros“ projekto moksleivių bei mokytojų – J. Tiškevičienės, A. Simanavičienės. Kadangi pasaulyje vyksta daug diskusijų dėl žemės užterštumo, renginys buvo skirtas atkreipti jaunimo dėmesį bei supažindinti jį su itin svarbia šių dienų problema -  žemės išsaugojimu.

„Gyvenu EKOlogiškai“ konferencijoje – viktorinoje dalyvavo mokiniai iš Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos, Bagotosios pagrindinės mokyklos bei Kazio Griniaus gimnazijos atstovai. Moksleiviai sudarė šešias darnias komandas, kuriose svarstė viktorinos klausimus ir taip turėjo galimybę įtvirtinti ekologijos žinias.

Į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija taip pat atvyko buvęs mokyklos mokinys, Metelių regioninio parko vyr. specialistas Artūras Pečkys. Susirinkę mokiniai išklausė jo pranešimą „Balinių vėžlių paplitimas ir Lietuvos saugomos teritorijos“. Jaunimas atidžiai klausėsi  paskaitos, kadangi kalbėjo žmogus puikiai išmanantis šią temą.

Renginio metu, mokinių komandos taip pat supažindino su savo mokyklose vykdoma ekologine veikla. Kiekvienas iš jų ypatingai įsitaukė į Pasaulinei Žemės dienai skirtą plakatų gamybą. Kūrybiškai išskirtiniai darbai savaitę laiko buvo eksponuojami gimnazijos erdvėse, taip pritraukdami ir konferencijoje- viktorinoje nedalyvavusių moksleivių dėmesį bei smalsumą.

Labai tikimasi, jog  mokiniai net ir pasibaigus šiam renginiui domėsis savo gyvenamosios vietos ekologinėmis problemomis bei asmeniškai prisidės prie ekologiškos aplinkos kūrimo. 

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas