Šių metų kovo 7-ąją dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įvyko tradicija tapęs, "Tyrėjų klubo" organizuojamas "Protų mūšis", sulaukęs didelio gimnazistų susidomėjimo. Iš įvairiausių sričių pateikti klausimai vertė gerokai pasukti galvą. Įvairialypius klausimus ruošė keletas dvyliktokų, o jiems talkino ir rezultatus deramai skaičiavo matematikos mokytoja D. Vaišnorienė bei fizikos mokytoja R. Martinkienė.

„Protų mūšyje“  dalyvavo septynios komandos. Jau pirmuosiuose žaidimo turuose, kurių iš viso buvo penki, pradėjo aiškėti žaidimo lyderiai, tai komandos „Donas Aškon“ bei „Korumpuotieji“ .Po keturiuose turuose besitęsiančios atkaklios kovos tarp lyderių, tik penktąjame ture paaiškėjo nugalėtojai, tai komanda „Donas Aškon“. Pasiteiravus "protų kovoje" dalyvavusių žaidėjų, pastarieji teigė, jog pats linksmiausias ir įdomiausias buvo klausimas apie pačią trumpiausią pasaulyje upę, tekančią JAV, jos ilgis – 134 metrai ir turinčią neįprastai trumpą pavadinimą prasidedantį raide „D“. Sužinojus turo atsakymus paaiškėjo jog upės pavadinimas ir tebuvo "D" raidė. Taipogi didelio susidomėjimo sulaukė protmūšį vainikavusi, iš dešimties žodžių sudaryta, grandinėlė, nulėmusi vienos iš komandų pergalę. Protmūšis, pritraukęs daug susidomėjusių gimnazistų, paliko puikius ispūdžius bei praturtino įsibėgėjančio pavasario nuotaika, komandiniu darbu ir išmintingų pasitarimų patirtimi.

02040507

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas