Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė tradiciškai paminėjo akcija – bėgimu „Tiltas iš praeities į dabartį‘, kurio metu akcijos dalyviai bėgo simbolinį 11 kilometrų atstumą nuo Prezidento Kazio Griniaus paminklo iki Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, sustodami tylos minute pagerbti žuvusius už Lietuvos laisvę,  prie tremtinių paminklo Kazlų Rūdoje.

Bėgimo  dalyvius į startą išlydėjo Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė.

Gimnazijos take visų parbėgančių laukė gimnazijos bendruomenė nutiesusi  bėgikams vėliavų taką, kitų  savivaldybės mokyklų mokiniai.

Sugiedojus tautišką giesmę,  bėgimo dalyvius ir visus renginio dalyvius,  sveikino miesto vadovai, gimnazijos direktorė, gimnazijos mokinių tarybos atstovai.

Vėliau skambėjo lietuviška muzika, vyravo džiugi šventiška nuotaika. Mokiniai vaišinosi šilta arbata ir spurgomis.

Džiaugiamės, kad šventiniame renginyje dalyvavo Kazlų Rūdos Jankų pagrindinės mokyklos, Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos, Valdorfo progimnazijos, Kazlų Rūdos specialiosios mokyklos mokiniai, Kazlų Rūdos jaunųjų šaulių atstovai, gimnaziją baigę mokiniai, Kazlų Rūdos savivaldybės darbuotojai. Dėkojame Marijampolės apskrities  vyriausiojo policijos komisariato, Kazlų Rūdos policijos komisariatui,  už pagalbą organizuojant akciją, mokinių saugumo užtikrinimą bėgimo metu.

Gimnazijos informacija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas