Žalia – gyvybės, gaivumo ir šviežumo spalva. Pavasarį, kai trūksta energijos ir kimba nestiprios, bet labai varginančios infekcijos. Žalieji kokteiliai – žalių daržovių ir vaisių sultys. Kiekvieną rytą verta pradėti stikline žaliojo eliksyro, nes jis:

  • Suteikia energijos.
  • Gerina odos būklę.
  • Slopina potraukį saldžiam arba sūriam maistui.

Vaisių ir žalių lapinių daržovių kokteiliai – sveikų skaidulų šaltinis. Jos gerina virškinimą, bei padeda iš organizmo pasišalinti toksinams. Be to, skaidulos suteikia ilgai trunkantį sotumo jausmą, todėl mažėja tikimybė, kad nesulaukę pietų meto suvalgysite nesveikų užkandžių.

Kovo 2 dieną  ilgosios pertraukos metu vestibiulyje surengėme akciją „Tikrų vitaminų puota – puikūs vaisių ir daržovių kokteiliai“. Taip pat kas norėjo galėjo pasisverti ir išsimatuoti savo kūno svorį, vidinių riebalų, raumenų mases.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas