Kai metai skaičiuoja paskutines dienas, o kiekvieno širdyje Kalėdų laukimas – Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, gimnazijos bendruomenę ir miesto visuomenę pakvietė į šventinį koncertą „Kalėdų džiaugsmo kupini“.

Šventinį koncertą šiltu kalėdiniu palinkėjimu pradėjo gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė. Po to renginio vedėjos vieną po kito į sceną kvietė muzikinius kolektyvus ir atlikėjus. Skambėjo gimnazijos vokalinio instrumentinio ansamblio (vadovas Aidas Leskauskas), gimnazijos mišraus ansamblio (vadovė Audronė Pranskevičienė) atliekamos  dainos. Spalvingą  šokį visiems dovanojo nesenai gimnazijoje susikūręs šokių kolektyvas (vadovė Jolanta Ribačionkienė). Ritmingais gatvės šokiais pradžiugino „Žvaigždžių mokyklos studijos“ šokių kolektyvai (vadovė Ugnė Lipinskaitė). Darniai į koncerto eigą įsipynė  1c ir 3c klasių mokinių pristatytos rūbų kolekcijos, pagamintos iš netradicinių medžiagų.

Dvi gimnazistės  Ievos, iš  2 b klasės,  atliko dainą  „ Baltas paukštis“, 4b klasės mokinys Karolis pradžiugino saksofonu atliekamu kūriniu „„When the saints go marching in“.

Smuikais ir gitara  (atlikėjai Lukas (4a), Ugnė (2c), ir Ieva (2c) ) atliekamas kūrinys „Tyli naktis“ užpildė salę kalėdinio laukimo dvasia, o Ievos (2b) sudainuota daina „Aleliuja“ giliai suvirpino kiekvieno sielą.

Renginio pabaigoje skambėjo giesmė Kalėdų Kristui.

Tekrinta baltos snaigės,

Atnešdamos Jums gražią viltį ir tikėjimą.

Tekrykštauja sniego jūroje

Linksmi ir laimingi vaikai.

Tesiaučia pūga

Pasėdama kiekvieno namuose santarvę ir gerumą.

Linksmų šventų Kalėdų! Laimingų Naujųjų Metų!

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus
 gimnazijos bendruomenė