Rugsėjo 1 – osios skambutis į mokslo metų pradžios  šventę sukvietė 318 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų.

Renginį  pradėjo gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė visiems linkėdama    sėkmingų mokslo metų.

Gimnazistus sveikino  Kazlų Rūdos savivaldybės meras  - Vytautas Kanevičius, švietimo skyriaus vedėja Beata Zaveckienė, parapijos klebonas Renaldas Janušauskas, LR Krašto apsaugos ministro, Seimo nario  Juozo Olekos padėjėja Aušrytė Ramanauskienė.

Būti draugais savo atliekama daina visiems linkėjo gimnazijos vokalinis ansamblis.

Gimnazijos vyriausieji ,  67  - osios laidos abiturientai, iškilmingai paskelbė šių metų šūkį „Pažangumas ir vienybė – mūs gimnazijos stiprybė“ ir skyrė palinkėjimus mokytojams, tėvams, gimnazistams, Kazlų Rūdai, kuriuos užtvirtino  iššaudami „konfeti“ir paleisdami spalvotus balionus.

Nuskambėjus gimnazijos himnui,visų laukė šventės staigmena.

O staigmena buvo tikrai šauni, kiekvienas gimnazistas gavo porciją skanių  „Aurum‘ ledų.

Visiems gerų mokslo metų, stiprios valios, gero nusiteikimo, pažangos, puikių mokymosi rezultatų, gražaus bendravimo ir bendradarbiavimo!

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas