Šiais mokslo  metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijos bendruomenė užmezgė šiltus bendravimo ryšius su Ukmergės Antano Smetonos gimnazija.

Jau vasario mėnesį Antano Smetonos gimnazijos gimnazistai ir mokytojai dalyvavo mūsų gimnazijos organizuotame respublikiniame renginyje, skirtame Vasario 16 – ajai paminėti „Ir mes judinom žemę“.

Avykę į renginį Antano Smetonos gimnazijos bendruomenės atstovai pakvietė mus dalyvauti jų gimnazijoje balandžio mėnesį organizuojamoje respublikinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Antano Smetonos gyvenimas ir veikla: Tėvynei ir žmogui“.

Balandžio 10 dieną grupė gimnazistų ir istorijos mokytoja metodininkė Birūta Bujauskienė vyko į minėtą konferenciją.

Šioje konferencijoje 4b klasės  gimnazistė Diana Žukauskaitė pristatė pranešimą „Prezidentas ir jo kasdienybė“.

Konferencijos dalyviai taip pat aplankė Prezidento Antano Smetonos gimtinę Užulėnio kaime.

Dėkojame Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos bendruomenei už pakvietimą dalyvauti įdomioje, naudingoje, prasmingoje, gražiai ir sklandžiai organizuotoje istorinėje konferencijoje.

Tikimės, kad užmegzti  gražūs bendravimo ir bendradarbiavo  ryšiai toliau plėtosis ir augs.

Gimnazijos bendruomenė