Projektas „ Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ gimnazijoje baigėsi.

Balandžio 8 d. paskutinę pamoką – kūrybines dirbtuves vedė kompozitorė Egidija Medekšaitė.

Kūrybinių dirbtuvių „ Kaip garsas kuria animaciją“ metu pagrindinis dėmesys buvo skirtas garso ir vaizdo suvokimo tyrinėjimui bei animacijos pristatymui.

Kūrybinių dirbtuvių metu buvo pristatomi animaciniai filmai , kurie yra sukurti nuo 1962 iki 2010 metų. Kiekvieno animacijos filmuko peržiūros metu buvo analizuojami garso takeliai: kokie pasirinkti instrumentai, kokia aranžuotė, nuotaikos kūrimas ir t. t.

Mokiniai atliko kūrybinį darbą – kūrė muziką animaciniam filmui su atsineštais muzikos instrumentais.

Mes jau sutikome ir išlydėjome visus penkis mūsų pasirinktus menininkus: dainininkę Juditą Leitaitę, rašytoją  A. A Jonyną, žurnalistą Audrį Antanaitį, aktorę Liną Bocytę- Garbačiauskienę ir kompozitorę Egidiją Medekšaitę.

 Turėjome didžiulę progą susipažinti su menininkais, kurie apsilankė mūsų gimnazijoje. Mokiniai labai džiaugėsi kiekviena netradicine menine pamoka ir praktiniais užsiėmimais, kuriuos vedė garbingi svečiai.

Šitoks puikus projekto įvertinimas yra, be jokios abejonės, pirmiausia projekte dalyvaujančių ir pamokas vedusių menininkų nuopelnas, kurie įveikę net po kelis šimtus kilometrų, ne tik atvira širdimi pasakojo apie savo kuriamą meną, bet ir domėjosi mokinių gebėjimais kurti, skatino juos ir įkvėpė savo pavyzdžiu.

Vienus mažiau, kitus daugiau pasiekė „ kultūros impulsai“, bet jie tikrai pasiekė.

Danutė Šimienė
Projekto koordinatorė gimnazijoje.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas