Pagal projektą „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“ (AKIM) balandžio 1 dieną, gimnazijoje lankėsi Šiaulių dramos teatro aktorė Lina Bocytė-Garbačiauskienė. Aktorė savo žiniomis, profesine ir gyvenimiška patirtimi džiugino gimnazistus.

Buvo smagu klausytis aktorės skaitomų eilių.

Per 30 darbo metų Šiaulių dramos teatre Lina Bocytė-Garbačiauskienė sukūrė per 70 vaidmenų ir sako,  kad visi jie buvo svarbūs ir reikšmingi. O vienas iš jos sukurtų vaidmenų – Princesė ( G. Solovskis pjesė „ Skiriama princesei“) buvo suvaidintas  net 400 kartų.

Mokiniai domėjosi stojimo tvarka ir galimybėmis į Lietuvos Muzikos ir Teatro akademiją, buvo supažindinti su aktoriaus profesijos galimybėmis, režisūros paslaptimis, aktoriaus profesijos užkulisiais.

Aktorė mielai atsakinėjo į gimnazistų užduodamus  klausimus.

Po susitikimo su aktore tapo aišku, kad aktoriaus profesija ne tik viena seniausių pasaulio profesijų, bet ir viena iš sunkiausių , tačiau džiuginanti širdį.

Danutė Šimienė
Projekto koordinatorė gimnazijoje

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas