Vasario 6-8 dienomis Vilniaus „Litexpo“ parodų rūmai šurmuliavo nuo jaunimo - čia vyko XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014“, skirta  tūkstančiams abiturientų ir jaunų žmonių, svarstančių ir kuriančių ateities planus, ieškančių tinkamiausio sprendimo kur mokytis, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Profesijos, ateities pasirinkimas - ne toks jau lengvas dalykas, todėl  vasario 7 dieną nemažas būrelis 2- 4 klasių  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinių lankėsi šioje parodoje, kurioje dalyvavo 193 mokymo organizacijos iš 13 šalių. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su mokymo organizacijų – universitetų, kolegijų, profesinių mokyklų –studentais ir dėstytojais, išgirsti informaciją iš pirmų lūpų, na ir žinoma gauti reikalingų patarimų, pasigėrėti profesinių mokyklų paruoštais išradingais  stendais, kuriuose atsispidėjo vykstanti veikla. Akį traukė įmantriai serviruoti stalai, įvairūs saldūs patiekalai ir sumuštiniai, įvairiaspalviai sulčių kokteiliai, vietoje atliekamas makiažas, šukuosenos, įvairūs dirbiniai iš medžio, metalo, juvelyriniai dirbiniai ir dar daug visokių grožybių.  Čia vienoje vietoje galėjai rasti atsakymus į klausimus kur mokytis, kokią studijų programą pasirinkti, ir galiausiai, kur nuves kelias po studijų. Beveik visi išėję iš parodos gimnazistai  sakė, kad nesigaili atvykę čionai, nes pokalbiai padėjo apsispręsti dėl ateities.

 Virginija Gustainienė
Ugdymo karjerai koordinatorė
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas