Vasario 6 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko popietė „Nėra blogų profesijų“. Renginyje dalyavavo 1-2 gimnazijos klasių mokiniai, kurie paruošė pristatymus apie profesiją, kuri jiems atiteko burtų keliu, ir trumpus linksmus vaidinimus. 1a klasė papasakojo apie konditeriaus profesiją, nuotaikingai suvaidino duonos kepimo procesą ir net įtraukė gimnazijos mokytoją į profesijos pristatymą.

1b klasė supažindinimo su veterinarijos gydytojo profesija, mokymo įstaigomis, kurios ruošia šios profesijos atstovus, na o vaidinime nuotaikingai  atskleidė veterinarijos gydytojo kasdienybę. 1c klasei atiteko lakūno profesija, kurią jie šauniai pristatė supažindindami su mokymo įstaigomis, kuriose galima įgyti šią profesiją,  o vaidinime parodė lakūno ir stiuardesės darbo ypatumus. Ši klasė aktyviausiai sudalyvavo renginyje. Pirmokams nenusileido ir 2b klasės mokiniai, kurie šauniai pristatė jūrininko profesiją. Renginio pabaigoje mokiniai per 5 min. turėjo  išvardinti kiek galima daugiau  pavadinimų profesijų, kurių atstovus galima sutikti Kazlų Rūdoje. Daugiausiai profesijų žinojo 1c klasė.

Tokie renginai ne tik skatina mokinius domėtis profesijų pasauliu, bet ir lavina jų kūrybiškumą bei iniciatyvumą.

Ugdymo karjerai koordinatorė
Virginija Gustainienė

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas