Socializacijos programa ,,Bendraukime ir būkime kartu“ tai mokinių užimtumas bei turiningas laisvalaikis, kuris mažina nusikalstamumą ir skatina darnų gyvenimą. Ši programa, vykdoma Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazijoje,  yra tęstinė, įgaunanti naujas veiklos formas ir skatinanti naujus pažintinius interesus bei veiklą. Tokie projektai užtikrina mokinių užimtumą,  apsaugo nuo žalingų įpročių.

Atostogos – tai laikas kuomet mokiniams svarbu atgauti jėgas, tai tinkamiausias laikas aplankyti muziejus, važiuoti į ekskursijas ir t.t.

Spalio 29 dieną šio projekto dalyviai kartu su vadovėmis aplankėme Kauno Lietuvos medicinos ir farmacijos istorijos muziejų. Gidė supažindino su eksponuojamais Lietuvos ligoninių, vaistinių ir farmacijos įmonių įrengimais ir baldais, medicinos prietaisais, medikų ir farmacininkų asmeniniais daiktais. Susipažinome su muziejaus ekspozicijomis: farmacijos istorijos, oficinos, koktorijos, materialia. Pamatėme XIX a. pabaigos Lietuvos miesto vaistine.

Sužinojome, kad koktorinos patalpoje būdavo gaminami užpilai, bei nuovirai. Materialia – vaistinės atsargų kambarys. Šioje patalpoje būdavo saugomos ir nuodingos, bei stipriai veikiančios medžiagos. Rūsiuose saugotos vaistingosios medžiagos: aliejai, įvairūs taukai, būdavo atliekamas žaliavų smulkinimas, tepalų gamyba.

Po ekskursijos muziejuje, pasivaikščiojome po Kauno senamiestį.

Turiningai ir prasmingai praleidome  laisvalaikį.

 
Gintarė Urbaitytė 2b klasės mokinė
Projekto ,,Bendraukime ir būkime kartu“ dalyvė
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas