Renginio dalyviaiPaskutinį penktadienį prieš ilgai lauktas rudens atostogas gimnazijoje nugriaudėjo įspūdingas kasmetinis renginys „Madų šou 2013“. Šių metų tema buvo – XX – XXI amžių dešimtmečių mados. Kiekviena dalyvaujanti klasė demonstravo burtų keliu ištraukto dešimtmečio aprangas, kurioms sukurti pasitelktos netradicinės medžiagos.

Renginyje madas demonstravo  92 modeliai (67 mergaitės ir 25 vaikinai). Ketvirtokų  (4b, 4b, 4c) jungtiniame pasirodyme dalyvavo  net  15 modelių!  Šiais metais sužibėjo gimnazijos jauniausieji – pirmokai. Ypatingo žiūrovų dėmesio susilaukė 1c klasė, kurią atstovavo šeši vaikinukai ( klasės pasirodyme mergaitės nedalyvavo, o tai labai retas reiškinys „Madų šou“ istorijoje). 1c stilistai puikiai padirbėjo, kadangi modelių suknelės buvo pasiūtos tik iš netradicinių medžiagų. Taip pat ir 1a klasės pasirodymas paliko neišdildomą įspūdį - mokiniai ne tik šauniai pritaikė parduotuvės „Viskas už 1 €“ maišelius siuvant sukneles, bet ir gyvai atliko hipių laikų dainas. Trečiaklasiai, pristatinėdami dešimtmečius, publikai priminė ne vieną istorinį faktą. 3D klasė pasirodyme buvo suvaidinta garsiojo Adolfo Hitlerio ir jo mylimosios Evos Braun meilės istorija. 2a žiūrovus supažindino su ateities madomis. Visų klasių pasirodymai buvo įspūdingi ir verti gausių plojimų. 

Šiais metais „Madų šou“ sulaukė garbingų svečių iš Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos. Naujai išrinkta rygiškiečių mokinių tarybos pirmininkė Greta užėmė garbingą poziciją šou vertinimo komisijoje. Kazio Griniaus gimnazijos moksleiviai labai šiltai priėmė podiumu žengusią viešnią Eveliną, kuri taip pat pademonstravo savo pačios kurtą suknelę. Jos pasirodymas sukėlė tikrą aplodismentų liūtį. Po renginio rygiškiečiai bendravo su mūsų gimnazijos mokiniais. Esame labai dėkingi Gretai, Martynui ir Evelinai už apsilankymą ir pakvietimą atvykti į jų gimnaziją.

Mokinių taryba nuoširdžiai dėkoja visiems, prisidėjusiems prie „Madų šou“ organizavimo.

Viešųjų ryšių komiteto narė Arūnė Makarevičiūtė

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas