Netradiciškai mokslo metus pradėjo gimnazijos mokytojai.

Rugsėjo 2 d., nutilus mokslo metų pradžios šventės šurmuliui, gimnazijos direktorė  mokytojus, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos atstovus, miesto verslininkus, mokinių tėvus, pakvietė į diskusiją „Šiuolaikinė mokykla ir mokytojas: iššūkiai, lūkesčiai, tradicijos“.

Diskusijos metu įvairių grupių atstovai išsakė savo lūkesčius, požiūrį,   nuomonę, apie šiandieninę mokyklą, mokytoją. Jie diskutavo apie dabarties  mokyklai tenkančius iššūkius, mokytojo vaidmenį,  visuomenės požiūrį ir vertinimą.

Diskusijoje dalyvavo, savo  pastebėjimus, mintis išsakė  bei diskusijos dalyvių nuomones apibendrino Gražina Ambrasienė, edukologijos magistrė, Marijampolės PPT direktorė.

Organizatoriai

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas