Nors gamta ir nebuvo nusiteikusi šventiškai, lietus ir vėjas nesugadino pakilios gimnazistų nuotaikos susirinkus į mokslo metų pradžios šventę.

Gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė, paskelbusi mokslo metų pradžią, nuoširdžiai visiems linkėjo sėkmingų, kūrybingų metų.

Gimnazijos bendruomenę sveikino tėvų tarybos pirmininkė D.Dabrilienė, mokinių tarybos pirmininkė  - V.Girniūtė, į šventę atvykę svečiai : Kazlų Rūdos savivaldybės meras

V. Kanevičius, Kazlų Rūdos  švietimo skyriaus vedėja B. Zaveckienė, Kazlų Rūdos Tarybos nariai -  J.Dabrila, A. Ramanauskienė, verslininkas M. Daugiala.

Dvyliktokų paruoštoje programoje skambėjo jų atliekama, originaliai improvizuota,  daina, linkėjimai mokytojams, tėvams ir „išlikimo gimnazijoje programa“ pirmokams.

Dvyliktokai paskelbė šių metų gimnazijos šūkį „Gimnazija – tai mes!“ ir tradiciškai mokslo metų pradžios šventę užbaigė gimnazijos himnu.

Pasibaigus šventės šurmuliui, mokytojai, tėvai, savivaldybės atstovai, verslininkai rinkosi į diskusiją „Šiuolaikinė mokykla ir mokytojas: iššūkiai, lūkesčiai, tradicijos“.

Organizatoriai