Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, kaip ir  visi europiečiai, minėjo Europos dieną.

1 klasių gimnazistai, pilietiškumo pamokoje,  žinias apie Europos sąjungą, piliečių teises, ES veikimo principus,  gilino kartu su  pamoką vedusia Jaunimo Europos komandos nare, Europos jaunimo parlamento atstove  Dobile. Mokiniai taip pat  susipažino su jaunimo galimybėmis ES, su Europos Sąjungos programomis „Veiklus jaunimas“.

Patraukliai ir  įdomiai pateikta  medžiaga per žaidimus, grupinį darbą, naudojant metodų rinkinį „Pažink Europą“ sudomino mokinius, sužadino norą domėtis, pažinti.

Dalis gimnazistų šiandien laikė Europos egzaminą, kiti atsakinėjo į  Europos viktorinos klausimus. Gimnazijoje geriausiai Europos egzaminą išlaikė Erikas Vasiliauskas (3a kl.), o geriausias viktorinos žiniai parodė Dominykas Skrinska (1c kl.)

Sveikiname nugalėtojus ir visus gimnazistus su Europos diena.

Organizatoriai

 

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas