Pasirinkti studijų kryptį, būsimą profesiją nelengvas uždavinys jaunam žmogui.

Kuo daugiau informacijos, naudingų patarimų, tuo aiškesnis supratimas, matymas, lengvesnis apsisprendimas.

Kokią profesiją pasirinkti, ko reikia šiandienos darbo rinkai, kas svarbu renkantis savo gyvenimo kelią ir siekiant savo tikslų? Tai vieni iš daugelio klausimų kylančių Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistams galvojant apie savo ateitį.

Gimnazijoje vyksta daug įvairių  renginių, išvykų, susitikimų, suteikiančių informacijos,  padedančių mokiniams modeliuoti savo karjeros kelią.

Nesenai savo patirtimi, įžvalgomis, pastebėjimais profesinėje srityje su gimnazistais dalijosi Kazlų Rūdos verslininkai.

Apie tai kokių specialistų reikia šiandienos verslui, kalbėjo į gimnaziją  atvykę verslininkai: UAB „Šamoto centras“ direktorius Algimantas Bučinskas,

UAB ‚,Bioprojektas“ direktorius Mečislovas Daugiala, UAB „Kirvilė“ direktorius Mėlynauskas.

Jie pasakojo gimnazistams apie savo kelią į verslą, savo įmonių veiklą, kas aktualu ir perspektyvu šiandien ir rytoj tiek Kazlų Rūdoje, tiek Lietuvoje.

Kalbėdami apie specialistų poreikį šiandieninėje darbo rinkoje, verslininkai  akcentavo technologinės krypties, informacinių technologijų, programuotojų specialybes.  Pabrėžė įvairių užsienio kalbų mokėjimo reikalingumą verslo pasaulyje.

Skaitykite knygas, kalbėjo verslininkai, rasite daug vertingos informacijos ir gyvenimo išminties, ką galėsite panaudoti kuriant verslą ir darant sėkmingą karjerą.

Tačiau svarbiausia – gerai mokytis, turėti tikslą, jo kryptingai siekti ir nebijoti rizikuoti.

O kaip atrodo verslo įmonė, jos veikla kasdienybėje, praktikoje,  gimnazistai turės galimybę susipažinti  karjeros dienos metu  apsilankę minėtų verslininkų   ir kitose įmonėse.

 
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos
Karjeros ugdymo darbo grupė  
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas