Vytauto Didžiojo Universiteto menų fakulteto studentės ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 1b ir 1c klasės mokinių tikslinė grupė lapkričio 21 dieną įgyvendino studentų inicijuotą kūrybinį projektą „Neformaliai“.

Tikslas – informacinių technologijų pagalba, neformaliojo ugdymo metodais, ugdant mokinių kūrybiškumą, bendradarbiavimą, komandinį darbą papildyti ir praplėsti formaliojo mokymosi programos žinias ir įgūdžius.

Projekto tema „Prancūzmetis“. Įgyvendinat projektą mokiniai,  naudojantis išmaniųjų telefonų ir kompiuterių teikiamomis galimybėmis, turėjo atlikti  ir sugalvoti kūrybines užduotis priešininko komandai.

Projekto pradžioje VDU studentės supažindino dalyvius su projekto eiga. Mokiniai susiskirstė komandomis

 Vėliau, gavę  Kazlų Rūdos miesto žemėlapį, (orientacinis žaidimas) turėjo surasti užslėptus BAR kodus. Juos nuskanavę gavo istorinę informaciją (įvairus istorinius šaltinius ir kt.) apie Prancūzmetį Lietuvoje. Naudojantis šia informacija, grįžę  į gimnaziją ruošė  kūrybines užduotis priešininko komandai.

Vėliau vyko užduočių pateikimas ir konkursas „Protmūšis“

Projektą baigė aptardami projektą, jo rezultatus,reflektuodami kartu pasivaišindami arbatą ir sausainiais. Studentės įteikė dalyviams atminimo dovanėles.

Projekto eigą stebėjusi istorijos mokytoja metodininkė Vaida Juškienė aptarimo metu kalbėjo, kad mokiniai įgijo naujos patirties, susitvarkė su užduotimis, priėmė sprendimus grupėje, panaudojant IT technologijas pateikė kūrybiškus klausimus, gražiai bendradarbiavo, pagilino istorines žinias.

Projekto dalyviai

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas