Įgyvendinant vaikų socializacijos ir užimtumo projektą „Bendraukime ir būkime kartu“ lapkričio 15 d. į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  bibliotekos skaityklą rinkosi viešnios iš Kazlų Rūdos neįgaliųjų draugijos. Mes, projekto dalyviai, jau antri metai bendraujame  su šia draugija.

 

Mūsų projektas organizuoja renginius, edukacinius užsiėmimus susijusius su krašto etnokultūra ir skatina mokinius pažinti gimtojo krašto tradicinę kultūrą, papročius bei tradicijas. Šiais metais pasirinkome etnokultūros kryptį susijusia su linu.

Sutikę viešnias, aprodėme mūsų gimnaziją, projekto dalyvių paruoštą stendą. Skaitykloje pristatėme savo veiklą ir trumpą muzikinę programą.

Draugijos narės atėjo ne tuščiomis. Darbščios, kūrybingos moterys atsinešė savo keptų pyragų ir puikių dirbinių iš lino. Susėdę prie vaišėmis nukrauto stalo visi vaišinomės ir smagiai bendravome.  Klausėmės neįgaliųjų draugijos pirmininkės  Romutės  Sarapinavičienės sukurtų eilių ir dalyvių dainuojamų lietuvių liaudies dainų.

Laikas bendraujant prabėgo labai greitai, skirstėmės su puikia nuotaika, turiningai praleidę laisvalaikį.

2c klasės projekto dalyvės

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas