Spalio 26-ąją dieną, nuaidėjus paskutiniam skambučiui prieš rudens atostogas, visi suskubo ruoštis vienam iš pačių laukiamiausių bei išskirtiniausių mūsų gimnazijos renginių – „Madų šou“.

Jau nebe pirmus metus šis renginys džiugina žiūrovus, o dalyviams suteikia daugybę kūrybinių įgūdžių, moko bendrauti ir bendradarbiauti, ugdo atsakomybės jausmą.

Renginį „Madų šou 2012“ organizavo mokinių tarybos atstovai, tačiau ypatingą dėmesį jam skyrė renginių organizavimo komitetas. Taip pat šiais metais įvykdėme ir keletą renginio nuotaiką praskaidrinusių naujovių: pasirodymams skyrėme ne tik nominacijų apdovanojimus, bet ir išrinkome patį geriausią pasirodymą, o nugalėtojus apdovanojome didžiuoju šventės prizu – „Skruzdėlynu“, kuris ne vienam gniaužė kvapą savo dydžiu bei išvaizda. Tad pasistengti tikrai buvo verta!

Ir šį prizą laimėjo... 2c klasė, kuri taip pat gavo profesionaliausio pasirodymo nominaciją.

Kita puiki šio renginio naujovė – kiekvienos klasės nuotaikos prieš pasirodymus buvo nufilmuotos, ir tuo pačiu metu rodomos didžiajame ekrane! Tai suteikė nepaprastai daug modernumo šiam renginiui.

Taip pat grįžome prie ekologiško mąstymo ugdymo – šių metų „Madų šou“ tema buvo – „Drabužiai ir aksesuarai  iš netradicinių medžiagų“. Tad buvo galima išvysti  be galo daug originalių kūrybinių darbų: suknelių, pagamintų iš kompaktinių plokštelių, įvairių monetų, pripučiamų balionėlių, kortų ir netgi kompiuterio klaviatūros klavišų. Reginys buvo tikrai stulbinantis!

Galime pasidžiaugti ir renginio vedėjais – Mantu Vaivada ir Povilu Dabrila iš 3a klasės. Savo darbą šie vaikinai atliko be priekaištų: netrūko nei pašmaikštavimų, nei rimtų ir itin objektyvių komentarų. Už tai vedėjams sakome didžiulį ačiū!

O kaipgi renginys be vertinimo komisijos? Komisijos pirmininke tapo technologijų mokytoja Oksana Janauskienė, taip pat pasirodymus vertino mokytojas Žydrūnas Ožalas, atstovė iš Kazlų Rūdos Kultūros cento kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Austėja Jaseliūnienė, Bagotosios pagrindinės mokyklos mokytoja Eglė Simanauskienė bei 4a klasės mokiniai – Justas Kmitas ir Aistė Stefanskytė. Galime nuoširdžiai padėkoti, jog komisija buvo ypač objektyvi ir išrinko nugalėtojus, vertus šio titulo.

Kitiems dalyviams nusivilti tikrai neteko – kiekviena klasė gavo diplomą bei nedidelę dovanėlę – vaikišką šampaną.

Na, o vakarą mokiniai praleido gimnazijos šokiuose!

Vilda  Girnūtė
2a klasės mokinė
mokinių tarybos pirmininkė
 
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas