Spalio 25 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos Konstitucijos dvidešimtmetį.

Renginį pradėjome Lietuvos Respublikos himnu.

Justas Valaitis, 4b klasės mokinys, renginio vedantysis, priminė mokiniams Lietuvos konstitucingumo raidą, Konstitucijos reikšmę valstybei, jos žmonėms.

Šventinį sveikinimo žodį tarė, visiems domėtis ir žinoti Konstituciją, linkėjo gimnazijos direktorė.

Renginio vedantysis  pristatė akcijos „Konstitucijos egzaminas“ rezultatus.  Jis kalbėjo, kad jau ketvirti metai antrų klasių  gimnazistai dalyvauja respublikinėje akcijoje „Konstitucijos egzaminas“. Nors šias metais nei vienas gimnazistas (dalyvavo 74) nepateko į II turą, bet visi stengėsi parodyti kuo geresnes konstitucines žinias.

Geriausiai, gimnazijos mastu,  Konstitucijos egzaminą išlaikiusiems gimnazistams,

Makarevičiūtei Arūnei  2a
Kalvaičiui Laurynui  2b
Tūbeliui Tautvydui 2b
Šimonytei Ramintai 2c
Gaižiūnui Kornelijui 2a
Šalkevičiūtei Agnei 2b
Šilingytei Mildai  2c
Damijonaitytei Ievai 2a
Bieliauskui Justui 2c
Žukauskaitei Viktorijai 2c

direktorė įteikė Lietuvos Respublikos Konstitucijas ir tušinukus.

Pasveikinta buvo ir geriausiai Konstituciją žinanti 2b klasė.

Savaitę prieš Konstitucijos dieną,  gimnazijos trečio aukšto koridorių papuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Justicija 2012“ .

Gimnazijos mokinių tarybos pirmininkė ir kūrybinių darbų parodos -  konkurso komisijos narė Vilda Girniūtė (2a kl.) gražiai pristatė šio konkurso idėją bei nugalėtojus.

Geriausių darbų autoriais pripažinti:

Velikėnas Minvydas  1a - I vieta
Ališauskas Ąžuolas  3c - II vieta
Šalkevičiūtė Agnė 2b - III vieta

Konkurso nugalėtojai visiems pristatė savo kūrinius, jų idėjas.

Geriausių darbų autoriams buvo įteiktos Konstitucijos ir tušinukai.

Renginio organizatoriai