Sveikas gyvenimo būdas – tai sveika mityba, sportas ir žalingų įpročių neturėjimas! „Sveikata ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko“ - šiais garsaus antikos filosofo Sokrato žodžiais pasitinkame sveikos gyvensenos projektą, kuris Kazio Griniaus gimnazijoje tęsiamas jau trečius metus iš eilės. Šiais mokslo metais projektą koordinuoja 1C klasės mokiniai ir jų auklėtoja Danguolė Šopaitė.

Pirmasis žingsnis sveikos gyvensenos link, paruoštas stendas, reprezentuojantis svarbiausius sveikos gyvensenos principus: sveiką mitybą ir sportą. Spalvingas ir nuotaikingas stendas skatina  visus Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinius prisijungti prie sveikos gyvensenos propagavimo, juk visi žinome, kad sveikas žmogus - laimingas žmogus.  Įgyvendinant šį projektą  nestinga  nei šypsenų, nei geros nuotaikos, kurią kuria: Šarūnė Ratkelytė,  Kristina Muliuolytė, Gerda Stankevičiūtė, Ugne Stelmakaitė, Greta Daunoraitė, Donatas Labutis,  Aleksandras Janušauskas,  Adomas Markevičius, Lukas Džiuga. Lapkričio 27 d. planuojama surengti sveikatingumo popietę, kurioje 1-2 klasių gimnazistų lauks viktorina, linksmos sportinės užduotys, sveikiausių ir skaniausių salotų konkursas. Tad prisijunkite visi, kad būtume sveiki ir laimingi!           

Projekto koordinatoriai

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas