Mes, vaikų socializacijos ir užimtumo projekto „ Bendraukime ir būkime kartu“ dalyviai, rugsėjo 28 d apsilankėme Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse. Dalyvavome edukaciniame užsiėmime „ Lino kelias“. Muziejaus sodybos kluone apžiūrėjome linų apdirbimo ekspoziciją, sužinojome apie lino naudą žmogaus gyvenime. Buvo demonstruojami darbai,( kai kuriuos patys išbandėme) , kuriuos būtina nudirbti, kad lauko augalas taptų dailiu raštuotu audeklu.

Užsiėmimas baigėsi viešnage pas audėją.

Po užsiėmimo vaikščiojome ir gėrėjomės kaimų fragmentais, jaukiomis sodybomis, šimtamečiais pastatais su gėlių darželiais, sodais ir daržais,  koplytėlėmis ir kryžiais, technikos objektais-malūnais, kalve, vėlykla.

Muziejaus centre žavėjomės miesteliu su jam būdingais pastatais, kuriuose žiedžiami puodai, gaminami gintaro, medžio dirbiniai.

Naudingai, prasmingai praleidę dieną, gerai nusiteikę grįžome namo.

Esame dėkingi projekto vadovėms už šią kelionę.

Projekto  „ Bendraukime ir būkime kartu“ dalyviai.

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas