Švytintys gimnazistų veidai, rudeniniai gėlių žiedai, gera nuotaika, jaunatviškas klegesys, tai Rugsėjo pirmosios rytas Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.

Gimnazistai, susirinkę į pirmą klasės valandėlę, pasidaliję vasaros įspūdžiais,  aptarią artimiausius darbus, kartu su mokytojais rinkosi prie gimnazijos laiptų į Mokslo metų pradžios šventę.

Renginio vedantieji Lina ir Povilas šventės pradžioje į gimnazistų būrį  pakvietė pirmokus,  kurie simboliškai kartu su auklėtojomis į šventę atskubėjo gimnazijos taku.

Solidžiai jaunatviški tradiciškai  nuo gimnazijos laiptų, susikibę poromis, leidosi gimnazijos abiturientai ir jų auklėtojos.

Visą gimnazijos bendruomenę su mokslo ir žinių diena sveikino gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė, kuri linkėdama gerų mokslų metų, pasidžiaugė, kad ši  rugsėjo pirmoji gimnazijoje ypatinga, nes į šventę 352 gimnazistai skubėjo pasipuošę mokyklinėmis uniformomis.  „Nuo šiandien mūsų gimnazija turi visus atributus: vėliavą, himną, ženklelį, uniformą“, - džiaugėsi direktorė.

Po skambios gimnazijos mišraus ansamblio dainos, šventės dalyvius  sveikino atvykę svečiai: Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotoja Ramutė Vinikienė, Kazlų Rūdos savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, Kazlų Rūdos Tarybos nariai: Aidas Vaišnora, Giedrius Bielskus, Algirdas Ališauskas, Kazlų Rūdos miesto seniūnė Ingrida Černiauskienė, Seimo narys Juozas Oleka, Žemės ūkio viceministras Mindaugas Kuklierius.

Tarybos narys Algirdas Ališauskas, pasveikinęs gimnazistus Rugsėjo pirmosios proga, TS – LKD partijos Kazlų Rūdos skyriaus vardu gimnazijai padovanojo Kazlų Rūdos miesto herbą, sakydamas, kad mes turime branginti ir puoselėti savo miesto, savo valstybės vertybes ir tradicijas. Jis perdavė ir puikią žinią nuo Kazlų Rūdos verslininkų klubo. Verslininkai jau treti metai pinigines premijas įteikia geriausiai gimnaziją baigusiems abiturientams.

Šiemet verslininkai Mečislovas Daugiala, Algimantas Bučinskas, Gintas Mocevičius   mokinių skatinimui įkuria specialų piniginį fondą. Taigi, abiturientai, - kalbėjo tarybos narys, siekite aukštų mokslo rezultatų ir pavasarį gausite dovanų.

Abiturientai visą gimnazijos bendruomenę sveikino skambia Kazlų Rūdos daina bei širdį virpinančia daina „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“.

Tada visa gimnazijos bendruomenė, vadovaujant dvyliktokams, skandavo šių metų gimnazijos šūkį „Gimnazijos jėga – vienybėje‘

Šventę  bendruomenė baigė tradiciškai giedodama gimnazijos himną.

Organizatoriai

 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas