DarbasŠių metų birželio 11-22 dienomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko kūrybinė meninė stovykla „Vizitas-2012“, vadovaujama mokytojo Vyto Apučio. Stovykla „Vizitas-2012“ - tai pažintinė kelionė į senąsias civilizacijas, kurioje mokiniai gilino žinias apie graikų, egiptiečių, šumerų bei baltų kultūras, jų istoriją, išskirtinius meno bruožus ir motyvus, būdingas to laikotarpio kolorito skales. Pagrindinis stovyklos tikslas - papuošti gimnazijos interjerą mokinių darbais.

Darbai neįprasti - nei piešiniai, nei freskos, nei skulptūros - tiksliau tai gipso plastika ant gipskartonio plokščių, kurios vėliau nudažytos ir sendintos.

Darbas buvo ne iš lengvųjų, tam reikėjo idėjų, žinių, miklių rankų, kruopštumo bei daug kantrybės. Baigiantis pirmajai stovyklos savaitei, stovyklautojai išvyko į Palangą, kad prasiblaškytų, susipažintų su Lietuvos gamtos įvairove ir pasisemtų naujų idėjų gamtos vaizdiniuose. Aplankę Gintaro muziejų, susipažinę su tradiciniais gintaro dirbiniais, pailsėję, atgavę jėgas, geriau susipažinę stovyklautojai pirmadienį vėl pradėjo darbus. Tenka pasakyti, kad ne viskas ėjo kaip sviestu patepta. Visi savo laiką skirtą darbui planavo skirtingai. Pasitaikydavo tokių dienų, kad kai kurie stovyklautojai negalėjo atvykti, tad atsirado ir vėluojančių, ir anksčiau užbaigusių darbus. Smagu, kad visi stovyklautojai labai draugiški, padėjo vieni kitiems, nors ir nepriklausė grupei kuriai padeda.

Stovyklos paskutinė diena- pati džiaugsmingiausia, nes galima grožėtis pabaigtais darbais. Į kūrybinės meninės stovyklos „Vizito- 2012“ uždarymą atėjo direktorė, sveikino mokinius, be dovanų taip pat neapsieita. Po darbų pristatymo, visi apsilankė studijoje, kuri įrengta mokytojo Vyto Apučio klasėje, ir pažiūrėjo trumpą filmuką apie stovyklą. Visi išsiskirstė paragavę šviežių braškių ir torto, sotūs ne tik pilvu, bet ir siela, kupini vilties susitikti kitais metais.

Stovyklos rezultatus galės matyti kiekvienas, užėjęs į gimnaziją - darbai kabos ant kolonos.


  Agnė Šalkevičiūtė

Vadovas Vytas Aputis.

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas