Birželio 8 dieną su ypatingai gera, pakylėta nuotaika į gimnaziją rinkosi 1 - 3 klasių mokiniai. Kitaip ir būti negalėjo – juk tai paskutinė mokslo metų diena.

Gimnazistų veiduose spindėjo šypsena, garsus klegesys ir juokas skelbė - pagaliau atostogos!

Kartu su klasių auklėtojais klasės valandėlės metu aptarę prabėgusių mokslo metų sėkmes ir nesėkmes, pasidžiaugę tuo ką pasiekė, palinkėję klasiokams ir auklėtojai gerų atostogų visi gimnazistai susirinko prie gimnazijos centrinių laiptų, kur juos su mokslo metų pabaigos švente pasveikino gimnazijos direktorė. Ji pasidžiaugė gimnazistų pasiekimais ir laimėjimais.

Šiais mokslo metais gimnazistų mokymosi pažangumas 100 procentų, sakė ji. Gimnazistai šią informaciją sutiko plojimais.

Vėliau įteikusi padėkas aktyviausiems gimnazistams, direktorė visiems palinkėjo saugios, linksmos, šiltos vasaros.
Gimnazijos socialinė pedagogė paskelbė projekto „Geriausiai lankanti klasė“ rezultatus.

Geriausiai gimnaziją lankanti klasė - 1c klasė.

II vieta – 1a klasė
III vieta – 2c klasė
O kaipgi nugalėtojai be dovanų.

Skanų tortą ir padėką gavo pirmos vietos nugalėtojai, saldainių krepšiais ir padėkomis apdovanoti antros ir trečios vietos nugalėtojai.

Linksmą, spalvingą, trumpą šventę užbaigė gimnazijos šokių grupė.

GRAŽIOS, ĮSPŪDINGOS, LINKSMOS VASAROS JUMS VISIEMS MIELI GIMNAZISTAI