Mokinių olimpiadų rezultatai
 
2020 -2021 m.m.
 
Anglų kalbos 11 klasių mokinių respublikinė olimpiada:
Tomas Brusokas (3b) – II vieta
 
XXX Lietuvos mokinių istorijos olimpiados Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
 
Tolmantas Matonis (1a) - I vieta
Ričardas Janušis (3b) - II vieta
Gabija Embavičiūtė (4b) - III vieta
 
Anglų kalbos 11 klasių mokinių olimpiada Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
Tomas Brusokas (3 b) - I vieta
Armantas Bilda (3b) - II vieta
Eivilė Klimaitė (3b) - III vieta
 
Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9 - 12 kl./I - IV klasių mokinių Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
9 - 10 kl.:
Tolmintas Matonis (1a) - I vieta
Egidijus Pupius (2a) - II vieta
11 - 12 kl.:
Gabija Lasinskaitė (4b) - II vieta
 
Biologijos olimpiados Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
Egidijus Pupius (2a) – III vieta
Tolmantas Matonis (1a) - III vieta
 
Matematikos olimpiados Kazlų Rūdos savivaldybės etapas:
Benas Lapinskas (3a) – II vieta
 
2019 - 2020 m.m.

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados  (11kl.)  savivaldybės etapas:
Akvilė Sipavičiūtė (3a) – I vieta
Žygimantas Aukštakalnis (3a) - III vieta

Lietuvos mokinių chemijos olimpiados savivaldybės etapas:
Raidas Kančys (2a) – I vieta
Tadas Ruzveltas (2a) – II vieta

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams savivaldybės etapas:
Gabija Gervytė (1b ) - III vieta
Rita Gurgždaitytė (4a ) - III vieta
Gabija Lasinskaitė ( 3b ) - II vieta
 
Mokinių olimpiadų rezultatai
2018 - 2019 m.m.
 
Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (10-12 kl.) savivaldybės etapas:
Ainis Kristoforas Ališauskas (4b) - I vieta
Ignas Vaitiekūnas (3a) - II vieta
Ignas Kaušikas (2c) - III vieta
 
Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etapas:
Martyną Aušrota (3b) - I vieta
Vytautas Bakanas (2c) - I vieta
 
Lietuvos mokinių biologijos olimpiados savivaldybės etapas:
9-10 klasių kategorija
Eva Mikalauskaitė - I vieta
Paulius  Turauskas - III vieta
 
11-12 klasių kategorija
Augustė Sovaitė - I vieta
Eva Nadzeikaitė - II vieta
Gabrielė Černiauskaitė - III vieta
 
Lietuvių gimtosios kalbos olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams savivaldybės etapas:
Rita Gurgždaitytė - 3 vieta
 
Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados  (11kl.)  savivaldybės etapas:
Rita Gurgždaitytė (3a) – I vieta
 
Sūduvos krašto matematikos olimpiada:
Martynas Aušrota (3b) - I vieta
 
2017 - 2018 m.m.
 
Anglų kalbos olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojai:
Rita Gurgždaitytė (2a ) - I vieta
Akvilė Sipavičiūtė (1a) – II vieta
 
Dailės olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojai:
 Alvaidas Laucis (3b) – I vieta
Domantas Bražiūnas (3b) – II vieta
 
Istorijos olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojai:
Ainis Kristoforas Ališauskas (3b) – I vieta
 
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas