,,Labai šaunus ir naudingas renginys...“, ,,Buvo įdomu, pasisėmėme gerų idėjų...“, ,,Kai vėl ką nors organizuosite, būtinai pakvieskit...“ – su tokiomis mintimis atsisveikino svečiai iš Vilkaviškio, Pilviškių, Marijampolės ir Plutiškių gimnazijų. Į smagų moksleivišką renginį Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje juos sukvietė vaikų socializacijos projekto ,,Jauni – jauniems“ grupė.

Skaityti plačiau

Gruodžio – balandžio mėnesiais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko tarpklasinės tinklinio varžybos 3x3.

Kiekvieną dieną, ilgosios pertraukos metu,  gimnazistai rinkdavosi į sporto salę - vieni žaisti, kiti palaikyti savo komandą. Puikius laisvalaikio praleidimas!

Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Dalyvavo devynios  komandos. Po atkaklaus varžybų turnyro  balandžio 7 dieną (pasaulinės sveikatos dieną) įvyko finalinės varžybos.

Skaityti plačiau

Balandžio 4 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją aplankė savanoriai iš Austrijos Sebastian Seib, Paul Schedler, Simon Jäger. Jie savanoriauja Valstybiniame Vilniaus Gaono muziejuje ir  lanko Lietuvos mokyklas. Savanoriai vedė pamokas 2-3 klasių mokinių grupei tema „Holokaustas Lietuvoje“. Pirmoje užsiėmimo dalyje mokiniai išklausė paskaitą apie antisemitizmo ištakas, Holokausto Lietuvoje prielaidas, vietinių gyventojų atsakomybę ir bendradarbiavimą, nacių politiką žydų atžvilgiu. Antrojoje dalyje vyko  praktinis užsiėmimas-diskusija tema „Stereotipai ir išankstinis nusistatymas‘, kurios metu vyko darbas grupėmis buvo analizuojami šaltiniai, atliekamos užduotys. Tai puikus užsiėmimas, kurio metu buvo pagilintos istorijos žinios ir anglų kalbos komunikaciniai gebėjimai.

Skaityti plačiau

Kovo 22 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko Kazlų Rūdos savivaldybės mokytojų konferencija „Sėkmingo mokymo (si) link“, kurioje dalyvavo 70 savivaldybės mokyklų mokytojų ir svečių (mokytojų) iš Marijampolės savivaldybės.

Konferenciją organizavo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija. Tikslas - gerosios patirties sklaida apie sėkmingą ir kūrybišką mokymą (si). Mokytojų bendravimo ir bendradarbiavimo skatinimas.

Skaityti plačiau

Po renginio su Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos mokiniais.Kovo 15 – 16 dienomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto "Jauni - jauniems" grupė lankėsi Marijampolės Rygiškių Jono bei Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijose. Projekto merginų sumanytas ir sėkmingai vykdomas, smagus mokinių kūrybinių estafečių konkursas, ir šiose mokyklose ėjosi puikiai.

Skaityti plačiau

Kovo 10 d. Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų, įstaigų atstovai rinkosi prie paminklo Prezidentui Kaziui Griniui į  tradicinę akciją – bėgimą „Tiltas iš praeities į dabartį“, kurią kasmet organizuoja Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija. Ši akcija buvo skirta Kovo -11-jai ir Prezidento Kazio Griniaus metams paminėti.

Skaityti plačiau

2016 m. kovo 9 dieną mūsų gimnazijoje vyko jau tradicija tapęs „Protų mūšis“. Šiais metais jį organizavo, klausimus sudarinėjo ir vedė projekto „Tyrėjų klubas“ 4-tų gimnazijos klasių mokiniai: Laimis Ižganaitis, Martynas Venskevičius,  Simonas Pipiras, Normanas Rimša, Viktorija Janonytė. „Protų mūšį“ sudarė 4 turai, kurių viename buvo paslėpta sąsaja – dangaus kūnai. Užsidirbti papildomų taškų taip pat buvo galima paskutinėje, šiuo metu televizinėje laidoje „Auksinis protas“ populiarioje užduotyje „Žodžių grandinėlė“. Buvo įdomu tai, jog klausimams atsakyti reikėjo taikyti matematikos, fizikos, chemijos, istorijos, geografijos žinias bei sugebėti logiškai mąstyti.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto "Jauni - jauniems"  grupė tęsia savo užsibrėžtąjį žygį po regiono gimnazijas. Šįkart, vasario 23 d., lankėmės Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijoje. Mūsų organizuojamas kūrybinių estafečių konkursas ir čia praėjo entuziastingai ir linksmai. Visas penkias kūrybines užduotis ,,Santakos“ gimnazijos mokinių komandos atliko tikrai sumaniai ir kūrybiškai. Įdomi veikla ir puiki renginio atmosfera, paskatino artimiau susipažinti su bendraamžiais iš Pilviškių. Todėl labai apsidžiaugėme, kai šeimininkai pakvietė po renginio pabendrauti prie arbatos puodelio. Šnekėjome apie mokyklose vykstančius renginius, įvairias veiklas, apie tai, kas šiandien rūpi mūsų kartos žmonėms.

Skaityti plačiau

Vasario 14 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos krepšinio komandos dalyvavo zoninėse krepšinio varžybose ir varžėsi su Plutiškių krepšinio komandomis dėl dalyvavimo Sūduvos krepšinio ir kvadrato lygos (SKKL) finale.

Skaityti plačiau

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje,  vyko istorinė pamoka – konkursas „Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimas ir kova už jos išsaugojimą“, kuriame dalyvavo 1-4  klasių komandos.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas