Gimnazijos bendruomenė, kartu su visa Lietuva, paminėjo Laisvės gynėjų dienos 25-metį.

Sausio 12 dieną, vakare, gimnazistai ir mokytojai dalyvavo  Kazlų Rūdoje, kaip ir visoje šalyje,  vykusiame  renginyje „Būkime kartu“.

Skaityti plačiau

Gruodžio 18 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazistų grupė, lydima  mokytojų Virginijos Gustainienės ir Indrės Plioplytės bei socialinės pedagogės Inetos Peknerienės, turėjo galimybę apsilankyti vienuose iš gražiausių Lietuvos miestų - Trakuose ir Vilniuje. Į paskatinamąją kelionę, kurią gimnazija dovanojo (apmokėjo kelionės išlaidas ir bilietus į muziejus) aktyviausiems bei geriausiai lankantiems gimnaziją mokiniams, vyko 40 gimnazistų.

Skaityti plačiau

Šių metų lapkričio mėnesio 11dieną su Kazlų Rūdos Kazio Griniaus ekologiniu projektu „ Ekotera“ ir biologijos mokytojomis Jurgita Tiškevičiene  bei Indre Plioplyte, vykome į pažintinę – edukacinę ekskursiją į Žuvinto biosferos rezervatą ir  A. Majaus avių vilnų karšyklą - verpyklą.

Skaityti plačiau

Gruodžio 17 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė minėjo Prezidento Kazio Griniaus 149-ąsias gimimo metines.

„Mano visuomeninis patyrimas augo moksleivio suole, studento veikloje, gydytojo darbe, žurnalisto ir redaktoriaus kėdėje, socialinės globos draugijoje, sveikatos reikalų tvarkyme, besirūpinant dviejų pasaulinių karų tremtiniais – lietuviais. Jis brendo keturių Lietuvos Respublikos demokratinių seimų kadencijoje, ministerio pirmininko ir Respublikos prezidento pareigose.“

Skaityti plačiau

Nei sniego, nei šalčio nėra, bet metai vis tiek baigiasi, nuotaika gerėja, o didžiosios šventės artėja. Ir maži, ir dideli jų labai laukia. O kai laukia, tai ir sulaukia.

„Knygų Kalėdos 2015“ į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją jau atėjo. Atskubėjo pasipuošusios išmintim, dovanų ir dovanojimo džiaugsmu. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija, kviečianti dovanoti knygas, gimnazijoje ne tik prigijo, bet ir įsišaknijo. Per penkerius metus, kai mūsų bibliotekos vedėjos Danutės Šimienės rūpesčiu organizuojamas šis  sambrūzdis, padovanotos devyniasdešimt trys knygos!

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai  gruodžio 10 d. dalyvavo  mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų  konkurso „Sveikuolių sveikuoliai‘ I etape.

Skaityti plačiau

Kartais jis sugraudina, kartais sukelia sentimentus, kartais priverčia nusišypsoti ar net skardžiai nusikvatoti. Kad ir kaip būtų, aišku viena – gauti atviruką visada malonu.... Ypač šiais naujųjų technologijų laikais.

Skaityti plačiau

Gruodžio 1 d. – Pasaulinė AIDS diena. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS!

Skaityti plačiau

Dar yra vienas kitas senolis, kuris gyvai prisimena tuos laikus, kuomet vienintelė atgaiva dūšiai, po sunkių varginančių darbų, buvo smagio vakaruškos. Griežiant kaimo muzikantams, subatos vakarą, linksmybės užtrukdavo lig pirmųjų gaidžių. Trankūs liaudiški šokiai visus rūpesčius,  bėdas, kaip ranka nuimdavę ir suteikdavę naujų jėgų, energijos. Ypač smarkūs būdavę jaunimo pasilinksminimai prieš Adventą. Juk visi žinojo, kad stojus ramybės, susikaupimo, laukimo metui, linksmybės bus šiukštu draudžiamos.

Skaityti plačiau

Įgyvendinat sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 5“, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, gruodžio 3 d. pirmų gimnazijos klasių mokiniams vyko pirmosios pagalbos mokymai. Mokymus vedė Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Toma Matevičiūtė ir Inga Gudynaitė.

Skaityti plačiau

Mes kiekvienas galim būti sveiki ir sveikai gyventi, tik reikėtų pripažinti, kad norint sveikai gyventi reikia nuolat mokytis ir tai daryti. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, įgyvendindami sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 5“ mokosi sveikai gyventi ir tikimės, kad tai taps jų gyvenimo būdu.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas