Šiais metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pradėjo veiklą naujas sociologinis projektas „Ar Kazlų Rūdoje gera gyventi?“. Projekto veikloje dalyvauja 1 ir 2 klasių mokiniai, vadovė - geografijos mokytoja Dalia Valė Petraitienė.

Prasmingas bei aktyvus gimtinės pažinimas – kiekvieno piliečio pareiga. Siekiant ugdyti mokinio tautinę bei europinę asmens savimonę, pagarbą tautos kultūros tradicijoms, meilę Tėvynei ir jos gamtai reikia pradėti nuo artimiausios aplinkos – savo gyvenamosios vietos pažinimo. Mokinys susipažinęs su savo miesto gamtiniu ir kultūriniu kraštovaizdžiu, gyventojų užimtumu, ūkine veikla bei paslaugų galimybėmis, galės suvokti ir lyginti savo miesto problemas Lietuvos, europiniame ir pasauliniame kontekste.

Skaityti plačiau

Spalio 12 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos moksleiviai dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybose.

Jaunesniųjų grupėje 2000m. bėgimo rungtyje III vietą iškovojo Justas Stanionis IC. Jaunesniųjų merginų grupėje 1000m bėgimo rungtyje Eva Nadzeikaitė IA iškovojo I vietą. Simona Sprainaitytė IA iškovojo III vietą.

Skaityti plačiau

Pagal sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 6“ programą, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje spalio 13d. antrų klasių gimnazistams buvo organizuota prevencinė sveikatingumo paskaita apie alkoholio žalą „Kaip (ne)išmokti gerti?“

Skaityti plačiau

Jau dešimtus metus skaičiuoja Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Istorinės atminties takais“.  Pats projekto pavadinimas sako, kad  jo dalyviai keliauja po istorines-kultūrines Lietuvos vietas, gyvai prisiliečia prie tautos istorijos, pajunta jos dvasią ir kartu savo atmintyje užfiksuoja valstybės istorijos svarbiausius momentus. Istorija gyva tol, kol ji gyva mūsų atmintyje.

Skaityti plačiau

Spalio 8 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenės atstovai dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento Kazio Griniaus 150-ųjų gimimo metinių minėjimo renginyje, kuris vyko  Prezidento amžino poilsio vietoje Selemos būdos kaime. Renginį organizavo Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos Prezidento Kazio Griniaus memorialinis muziejus.

Skaityti plačiau

Projekto „Gyvenk sveikai 6“ dalyviai ketvirtadienį,  po pamokų, puikiai leido laiką pažintiniame miško take. Dalyviai pėsčiomis praėjo visą taką. „Nors esame kazlųrūdiečiai, kalbėjo gimnazistai, bet dar ne visi esame praėję visą taką ir susipažinę su jame esančiais eksponatais, rašytine informacija“. Tai buvo gera proga ne tik pasivaikščioti, bet ir susipažinti su taku.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos savivaldybė yra užmezgusi bendradarbiavimo ryšius su Vokietijos Sondershausen miestu. Šio gražaus, ilgalaikio bendradarbiavo dėka vyksta įvairios veiklos,  mainai,  tarp jų ir jaunimo bendravimas ir bendradarbiavimas.

Šių metų vasarą Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija gavo pasiūlymą dalyvauti tarptautinėje stovykloje, kurią organizavo Sonderhausen miesto savivaldybė pagal „Erasmus+ „Veiklus jaunimas“ programą. Maloniai ir džiaugsmingai sutikome šią žinią.

Skaityti plačiau

Rugsėjo 22 d. Tyrėjų klubas su vadovėm D.Vaišnoriene ir R.Martinkiene aplankė įmonę ,,Thermo Fisher Scientific Baltic“ ir Lietuvos energetikos ir technikos muziejų. Sužinojome, kad „Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonės misija - padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Jų šūkis – per 1 dieną 0 švaistymų. Tai yra viena svarbiausių molekulinių įmonių pasaulyje ir didžiausias tyrimų centras Baltijos šalyse. Ši įmonė yra gavusi Nobelio premiją už žaliojo geno kodavimą.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė įgyvendina sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 6“. Šias metais mūsų pasirinkta veiklos kryptis - alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija. Projekto programa esame numatę suteikti gimnazistams  žinių ir gebėjimų padedančių suprasti alkoholio,  tabako ir kitų psichoaktyvių medžiagų neigiamą poveikį ir žalą žmogaus organizmui bei visai supančiai aplinkai, įvertinti  negatyvius  reiškinius, pajusti  atsakomybę  dėl  savo   ir  kitų sveikatos. Ugdyti sveikos gyvensenos nuostatas,  poreikį įdomiai ir sveikai leisti laisvalaikį ir supratimą, kad laisvalaikis be žalingų įpročių yra naudingas ir prasmingas.

Skaityti plačiau

evakuacija2016 m. spalio 3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pagal ekstremaliųjų situacijų prevencijos priemonių planą  vyko evakuacijos pratybos.

Visi mokiniai ir darbuotojai sėkmingai evakuavosi.

Po evakuacijos buvo peržiūrėtas ir patikslintas darbuotojų veiksmų planas kilus gaisrui.

Gimnazijos informacija

LR Seimas 2016- uosius metus paskelbė Bibliotekų metais. Tikimasi, kad organizuojami renginiai turės teigiamos įtakos jaunosios kartos ateičiai, propaguos skaitymą, didins bibliotekų patrauklumą, formuos įvaizdį.

Rugsėjo 29d. gimnazijoje svečiavosi Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktorė, rašytoja Aldona Ruseckaitė. Ji su dideliu užsidegimu kalbėjo apie savo darbą muziejuje, kūrybinę veiklą, itin šiltai pasakojo apie Maironį ir jo darbus.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas