Spalio 3 dieną su projektu „Atrask save 3“, važiavome į gatvės meno pažinimą Marijampolės gatvėse. Gatvės menas – yra galimybė pažvelgti kitaip į architektūrą, statinius gatvėse. Gatvės menas  yra kilęs iš Niujorko. Pirmiausia mus pasitiko gidė kuri papasakojo apie projektą Malonny  (Niujorkas, Londonas, Marijampolė – idėjų migracija) ir parodė gatvės meno kūrinius.

Skaityti plačiau

Š.m . spalio 10 dieną  gimnazijoje vyko susitikimas pavadinimu „Renkuosi ateitį sau“, kurio metu   edukacinės įmonės „Kalba.lt“ atstovas, studijų užsienyje koordinatorius  Rokas Lukošaitis bendravo su 2-4 klasių mokiniais.

Susitikimo metu vyko pokalbis apie tolimesnį gyvenimo kelią, kaip teisingai jį pasirinkti, apie galimybes studijuoti užsienyje. Betarpiškas, draugiškas svečio bendravimas, pasidalinimas savo asmenine patirtimi sudomino gimnazistus. Po renginio mokiniai turėjo galimybę individualiai pakalbėti su konsultantu ir  gauti atsakymus į  jiems rūpimus klausimus.

Skaityti plačiau

Spalio 10 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko sveikatingumo akcija „Košių diena“. Akcijos tikslas - stiprinti sveikos gyvensenos įgūdžius.

Košės yra turtingos skaidulinių medžiagų, kurios turi įtakos darniai virškinimo trakto veiklai. Skaidulinės medžiagos gerina žarnyno peristaltiką, šalinimą, saugo nuo vidurių užkietėjimo ir kitų virškinimo trakto ligų.  Grūduose gausu vitaminų PP, E, B grupės, mineralų magnio, kalio, kalcio, geležies, cinko, seleno. Daugiausiai kruopose yra angliavandenių, tačiau jose yra ir riebalų bei baltymų.

Skaityti plačiau

Spalio 4d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje mokiniai šventė mokytojų dieną. Dvyliktokai leido mokytojams atsipalaiduoti ir visai dienai grįžti į mokyklos suolus, pasijausti vėl mokiniais, kai nerūpestingai bėgo dienos. Pravedus teatro, šokio, dailės, pasaulio pažinimo, psichologijos pamokas, tikrintos mokytojų kompetencijos egzamine.  O tuo tarpu.... gimnazijoje vadovavo patys dvyliktokai. Mokyklos vyriausieji vedė pamokas ir mokiniams, tik kitaip, kam teko paplušėti  netikėtam žinių patikrinime, o kam šokti lietuvių kalbos pamokoje.

Skaityti plačiau

Spalio 3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2 klasių gimnazistai dalyvavo egzamino „Konstitucijos egzaminas 2019“ I etape.

Egzaminą organizavo LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju – Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda.

Dalyviai atsakinėjo į 30 egzamino klausimų.Pagal egzamino nuostatus,  dalyviai teisingai atsakę į 23 klausimus, patenka į II etapą.

Skaityti plačiau

Šių metų rugsėjo 27 dieną visi pirmų klasių mokiniai, jų klasių vadovai, kūno kultūros mokytoja ir pagalbos mokiniui specialistai  skyrė popietę pasaulinei turizmo dienai paminėti. Po trijų pamokų  renginio dalyviai susirinko prie Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos laiptų, kur juos pasitiko džiaugsmingai pavaduotoja. Su aplodismentais pirmokai išėjo į Kazlų Rūdos pažintinį miško taką, kur jų jau laukė parengtos rungtys.

Skaityti plačiau

Rugsėjo19 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ekologinio projekto ,,Ekotera" nariai, bendradarbiaudami su Kazlų Rūdos miškininkais dalyvavo medelių sodinimo akcijoje.

Tai jau tapo gražia kasmetine tradicija.

Džiugu, kad gimnazistai domisi ekologija, ekologiška gyvensena, supranta, kad turime tausoti gamtą, puoselėti ją.

Skaityti plačiau

Naujų 2019-2020 mokslo metų atidarymas Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje prasidėjo gražų, saulėtą rugsėjo 2 dienos rytą.

Renginio vedėjai, Karina ir Tadas, pradėję mokslo metų atidarymą,  į gimnazijos bendruomenės būrį pakvietė 72 laidos abiturientus, kurie tradiciškai leidosi gimnazijos laiptais, po to  plojimais pasitikome gimnazijos taku į mokyklą atskubančius pirmokus.

Skaityti plačiau

received 2044879005522804-1              DĖMESIO!

 Informuojame važinėjančius mokinius, kad  rugsėjo 2  dieną Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos mokyklinis autobusas mokinius veš:
 
Iš Bebruliškės k. – 8.25 val.
Į Bebruliškės k.–11.30 val. ir 13.00 val.
 
Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokyklinis autobusas mokinius veš:
 
Iš Jūrės miestelio 8.30 val. ir 9.00 val.
Gudelių k. 8.40 val. ir 9.10 val.
Ąžuolų Būdos k. 8.50 val. ir 9.20 val.
Mažųjų Senažiškių k. – 8.55 val. ir 9.25 val.
Kajaciškių k. –8.30 val. ir 9.00 val.
 
Į Jūrės miestelį, Gudelių k., Ąžuolų Būdos k., Mažųjų Senažiškių k. –11.30 val. ir 13.00 val.
Į Kajaciškių k.–11.30 val. ir 13.00 val.
 
Kazlų Rūdos „Elmos“ mokyklos-darželio mokyklinis autobusas mokinius veš:
 
Iš Kvietiškio k.  – 8.30 val.
Į Kvietiškio k. –12.30 val.
 
Rugsėjo 3 dieną mokykliniai autobusai važiuos senuoju tvarkaraščiu.
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas