Birželio 1d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai dalyvavo estafetėje 100x1000 Lietuvos valstybės atkūrimo 100 -mečiui bei Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 30 metų jubiliejui paminėti.

Simboliškai bėgimas prasidėjo nuo prezidento Kazio Griniaus paminklo ir nuvilnijo per visą Kazlų Rūdos savivaldybę neaplenkdamas nei  vieno miestelio ar gyvenvietės. Kiekvienas bėgimo dalyvis turėjo galimybę nešti Lietuvos trispalvę taip įprasmindamas Lietuvos nepriklausomybės svarbą kiekvienam iš mūsų. Šiam bėgimui neliko abejingi ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, kurie pradėjo ir užbaigė 100 kilometrų bėgimą aplink Kazlų Rūdos savivaldybę. Paskutinio etapo vėliavos nešimas ir garbė ją įteikti savivaldybės merui V. Kanevičiui atiteko 4c klasės gimnazistei Urtei Agijevičiūtei. Tai aktyvi, pilietiška, puikiai atstovaujanti gimnazijos bendruomenę abiturientė.

Skaityti plačiau

Gegužės 11 d. Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje vyko „Gimnazijų sąlėkis“, kuris buvo organizuojamas jau vienuoliktą kartą ir vis skirtingose gimnazijose. Tai jau tradicija tapusi Marijampolės krašto mokyklų šventė, kurioje visi noriai dalyvauja.

Šiais metais organizatoriai sugalvojo naujų užsiėmimų ir surengė tarpmokyklines orientacinio sporto varžybas. Šiose varžybose dalyvavo ir šešios mūsų gimnazijos mokinės.

Skaityti plačiau

Šios ekskursijos planas buvo įvairus ir besikeičiantis, visi naudojomės šiuolaikinėmis technologijomis – planšetiniais kompiuteriais (ekskursijai buvo sukurtas žaidimas), tai buvo išties įdomu! Gidai – gamyklos darbuotojai, buvo tikri šios srities specialistai.

Visi darbuotojai turintys patirties, atrodė patenkinti savo darbu ir nesiruošia jo keisti, tas mane ypatingai nustebino. Įmonė visada pasiruošusi padėti darbuotojams atsižvelgiant į jų poreikius, čia suteiktos žaliosios poilsio vietos, valgykla.

Skaityti plačiau

Gegužės 31 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko akcija, skirta Pasaulinei dienai be tabako.
Jau 1987 m. Pasaulinė sveikatos organizacija, siekdama atkreipti dėmesį į rūkymo sukeltas sunkias ligas ir mirtis, paskelbė gegužės 31 d. Pasauline diena be tabako. Tądien visi rūkantieji skatinami bent vieną dieną nerūkyti, atsisakyti tabako gaminių.

Gimazistai juokaudami vietoj dūmų pūtė muilo burbulus, balionus, plaučių tūrį tikrinosi tam skirtu aparatu. Sveikai gyvensenai skatinti buvo dalinami obuoliai.

Skaityti plačiau

2018 m. gegužės 30 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos „Pavojingas radinys gimnazijoje“.

Pratybų tikslas – tobulinti mokinių ir visų gimnazijos darbuotojų evakuavimosi įgūdžius.

Pratybų vykdymui buvo sudaryta rengimo grupė, kuri parengė funkcinių pratybų planą.

Pratybų metu imituotas pirmame aukšte, 2 kabinete,   rastas „pavojingas“ radinys. Pavojingą radinį rado mokinys, kuris nedelsiant apie tai  informavo gimnazijos direktorę.

Skaityti plačiau

Balandžio 21 diena, šeštadienį projekto Erasmus+ dalyviai vyko į pažintinę-edukacinę ekskursiją. Ekskursijos metu projekto dalyviai aplankė Panemunės pilis, susipažino su jų istorija. Šios kelionės metu dalyviai turėjo unikalią galimybę aplankyti Zyplių dvarą ir susipažinti su jo kultūriniu paveldu.  Šiuo metu, Zyplių dvare , eksponuojama daugybė meno kūrinių: paveikslų, medžio bei akmens  skulptūrų, keramikos, kalvystės ir stiklo dirbinių, kuriais turėjome galimybę pasigrožėti ir mes .

Skaityti plačiau

                   „Sustok, įsiklausyk -  

                Skambutis neeilinis.

                Nors daugel sykių jau girdėtas,  

                Šį kartą -  paskutinis!

Paskutinis mokyklinis skambutis gegužės 25 dieną nuskambėjo 70 - tai, jubiliejinei,   Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos abiturientų laidai. „Ši laida ypatinga ir tuo, kad gimnaziją baigia, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį“, sakė renginio vedantieji.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti  vyko ir vyksta prasmingi renginiai.

Džiugu, kad minint šią ypatingą datą, gimnazijos bendruomenė turėjo galimybę susitikti su VDU profesoriumi Liudu Mažyliu, žmogumi, kuris Vokietijos diplomatiniame archyve surado Lietuvos Nepriklausomybės akto originalą.

Istorinės –pilietinės pamokos metu profesorius gimnazijos bendruomenei papasakojo apie savo pasiruošimą ieškoti akto, kaip ir kur jį rado. Akto suradimas, teigė Liudas Mažylis, turi neįkainuojamą reikšmę Lietuvos istorijai.

Skaityti plačiau

Gegužės 8d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lankėsi ir su gimnazistais bendravo Vytauto Didžiojo universiteto matematikos ir statistikos fakulteto atstovai: doc. dr. Sigita Pečiulytė ir prof. dr. Ričardas Krikštolaitis. Gimnazistai turėjo progą išgirsti apie matematiką daug įdomių faktų.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas