Šių metų rugsėjo 27d. visi pirmų klasių mokiniai, jų klasių vadovai ir kūno kultūros mokytojai,  skyrė popietę pasaulinei turizmo dienai paminėti. Po trijų pamokų  renginio dalyviai susirinko prie Kazio Griniaus gimnazijos laiptų, kur juos pasitiko džiaugsmingi pavaduotojos ir direktorės žodžiai. Su aplodismentais pirmokai išėjo į Kazlų Rūdos pažintinį miško taką, kur jų jau laukė parengtos rungtys.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Atrask save 2“ dalyviai rugsėjo 27 d. apsilankė UAB „Mantinga Food“. Mokinius maloniai priėmė įstaigos darbuotojai. Visi buvome papuošti vienkartinėmis kepuraitėmis, chalatais, batais ir tada prasidėjo kelionė.

 

Skaityti plačiau

Ankstų rugsėjo 15-osios rytą, saulei dar nepakilus, projekto ,,Erasmus+” dalyviai išsiruošė į žemaitijos krašto pažinimo maratoną. Šįkart projekto dalyviai nusprendė pasinaudoti šilta rudens pradžia ir pasirinko, tikriausiai mums visiems su žodžiu vasara susijusę kelionės kryptį - Nidą bei ošiančią Baltijos jūrą. Kelionės maršrutas: Kazlų Rūda- Ventės ragas- Mingės kaimas- Nida- Kazlų Rūda.

Skaityti plačiau

40594052 464674984018407 4454669057831993344 nRugsėjo 3d.,  į vieną gražiausių rudens švenčių  - mokslo metų pradžios šventę - skubėjo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai.

Gimnazijos bendruomenę su naujais mokslo metais  sveikino gimnazijos direktorė Irena Raulinaitienė, Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos direktorius Valdas Kazlas, švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė, parapijos klebonas Renaldas Jaunušauskas.

Skaityti plačiau

Jau keletą metų Kazlų Rūdos savivaldybė yra užmezgusi glaudžius ryšius su Vokietijos Sondershausen miestu. Šių savivaldybių bendradarbiavimo dėka vyksta jaunimo mainai ir įvairios veiklos, kurių tikslas suartinti jaunimą ir skatinti draugystę.

Šią vasarą Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijai buvo suteikta galimybė dalyvauti tarptautinėje stovykloje, kurią jau kelinti metai organizavo Sondershausen miesto savivaldybė, pagal Erasmus+ ,,Veiklus jaunimas“ programą. Į šią tarptautinę jaunimo stovyklą, kuri vyko 2018 metų liepos 14 – 26 dienomis išvyko 12 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinių, kuriuos lydėjo dvi šaunios mokytojos Odeta Pučinskienė ir Daiva Vaišnorienė.

Skaityti plačiau

Pasibaigus mokslo metams (birželio 18 – 26 d.) Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko dieninė, etnokultūrinė vaikų vasaros poilsio stovykla „Kupolė”. Jau pats pavadinimas „Kupolė“ byloja, kad stovyklos veikla bus siejama su tautos etnine kultūra, amatais, tradicijomis. Žodis „Kupolė‘ turi keletą reikšmių: pirmiausia ir svarbiausia - tai Kupolė yra augalijos deivė. Taip pat vadinama ir Rasos šventė,  paprastoji jonažolė, vaistinė ramunė.

Stovyklos programos tikslas – ugdyti etnokultūros paveldo reikšmę asmenybės augimui ir tobulėjimui, stiprinti pilietinę savivoką.

Stovykloje dalyvavo 15 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų.

Veiklą organizavo ir jai vadovavo Indrė Banišauskienė, mokytojo padėjėja, Ineta Peknerienė, socialinė pedagogė.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto Erazmus + dalyviai lankėse svečiuose Čekijoje. Vizitas vyko birželio 10-15 dienomis Česky Budjevicije.

Ši kelionė nestokojo daugybės įspūdžių ir puikios nuotaikos. Na, vizitas buvo netik, pažintinis, bet ir darbinis. Mes turėjome kiekvieną dieną parengti, pristatyti tam tikras veiklas bei dalyvauti renkam ir sisteminant medžiagą apie šį kraštą. Kiekviena valstybė turėjo pristatyti parengtus namų darbus “Lankytini turistiniai objektai mūsų regione“.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas