Jau dešimtus metus skaičiuoja Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas pilietinio ir tautinio ugdymo projektas „Istorinės atminties takais“.  Pats projekto pavadinimas sako, kad  jo dalyviai keliauja po istorines-kultūrines Lietuvos vietas, gyvai prisiliečia prie tautos istorijos, pajunta jos dvasią ir kartu savo atmintyje užfiksuoja valstybės istorijos svarbiausius momentus. Istorija gyva tol, kol ji gyva mūsų atmintyje.

Skaityti plačiau

Spalio 8 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenės atstovai dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidento Kazio Griniaus 150-ųjų gimimo metinių minėjimo renginyje, kuris vyko  Prezidento amžino poilsio vietoje Selemos būdos kaime. Renginį organizavo Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos Prezidento Kazio Griniaus memorialinis muziejus.

Skaityti plačiau

Projekto „Gyvenk sveikai 6“ dalyviai ketvirtadienį,  po pamokų, puikiai leido laiką pažintiniame miško take. Dalyviai pėsčiomis praėjo visą taką. „Nors esame kazlųrūdiečiai, kalbėjo gimnazistai, bet dar ne visi esame praėję visą taką ir susipažinę su jame esančiais eksponatais, rašytine informacija“. Tai buvo gera proga ne tik pasivaikščioti, bet ir susipažinti su taku.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos savivaldybė yra užmezgusi bendradarbiavimo ryšius su Vokietijos Sondershausen miestu. Šio gražaus, ilgalaikio bendradarbiavo dėka vyksta įvairios veiklos,  mainai,  tarp jų ir jaunimo bendravimas ir bendradarbiavimas.

Šių metų vasarą Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija gavo pasiūlymą dalyvauti tarptautinėje stovykloje, kurią organizavo Sonderhausen miesto savivaldybė pagal „Erasmus+ „Veiklus jaunimas“ programą. Maloniai ir džiaugsmingai sutikome šią žinią.

Skaityti plačiau

Rugsėjo 22 d. Tyrėjų klubas su vadovėm D.Vaišnoriene ir R.Martinkiene aplankė įmonę ,,Thermo Fisher Scientific Baltic“ ir Lietuvos energetikos ir technikos muziejų. Sužinojome, kad „Thermo Fisher Scientific“ yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Įmonės misija - padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį. Jų šūkis – per 1 dieną 0 švaistymų. Tai yra viena svarbiausių molekulinių įmonių pasaulyje ir didžiausias tyrimų centras Baltijos šalyse. Ši įmonė yra gavusi Nobelio premiją už žaliojo geno kodavimą.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė įgyvendina sveikatingumo projektą „Gyvenk sveikai 6“. Šias metais mūsų pasirinkta veiklos kryptis - alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija. Projekto programa esame numatę suteikti gimnazistams  žinių ir gebėjimų padedančių suprasti alkoholio,  tabako ir kitų psichoaktyvių medžiagų neigiamą poveikį ir žalą žmogaus organizmui bei visai supančiai aplinkai, įvertinti  negatyvius  reiškinius, pajusti  atsakomybę  dėl  savo   ir  kitų sveikatos. Ugdyti sveikos gyvensenos nuostatas,  poreikį įdomiai ir sveikai leisti laisvalaikį ir supratimą, kad laisvalaikis be žalingų įpročių yra naudingas ir prasmingas.

Skaityti plačiau

evakuacija2016 m. spalio 3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pagal ekstremaliųjų situacijų prevencijos priemonių planą  vyko evakuacijos pratybos.

Visi mokiniai ir darbuotojai sėkmingai evakuavosi.

Po evakuacijos buvo peržiūrėtas ir patikslintas darbuotojų veiksmų planas kilus gaisrui.

Gimnazijos informacija

LR Seimas 2016- uosius metus paskelbė Bibliotekų metais. Tikimasi, kad organizuojami renginiai turės teigiamos įtakos jaunosios kartos ateičiai, propaguos skaitymą, didins bibliotekų patrauklumą, formuos įvaizdį.

Rugsėjo 29d. gimnazijoje svečiavosi Maironio lietuvių literatūros muziejaus direktorė, rašytoja Aldona Ruseckaitė. Ji su dideliu užsidegimu kalbėjo apie savo darbą muziejuje, kūrybinę veiklą, itin šiltai pasakojo apie Maironį ir jo darbus.

Skaityti plačiau

Minint pasaulinę turizmo dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pirmų klasių mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Mokausi turistauti“. Šį, jau tradicinį užsiėmimą, organizavo kūno kultūros mokytojai ir  sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 6“ dalyviai.

Skaityti plačiau

Rugsėjo 26d. – Europos kalbų diena. Gimnazijoje ši šventė tapo jau tradicine ir kaip visada ją organizavo užsienio kalbų mokytojai.

Jau nuo pat ryto mokinius pasitiko 12-okai, kurie sveikinosi įvairiomis Europos kalbomis. Pirmokai ir antrokai piešė plakatus ir atvirutes. Trečiokai paskelbė apklausos apie užsienio kalbas rezultatus.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  antrų  klasių mokiniai ir trečių klasių mokinių grupė dalyvavo jubiliejinio  Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino 2016  pirmame etape.

Dalyviai atsakinėjo į 30 klausimų. Norint patekti į antrąjį etapą reikėjo surinkti 25 ir daugiau taškų. Gimnazistams nepavyko patekti į antrąjį etapą, nors keleto mokinių darbai buvo netoli tikslo.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas