Mokinių priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnaziją
tvarka
Vadovaujantis Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos sprendimu 2012 m. kovo 28 d. Nr. TS IV (15) – 1458  „Dėl priėmimo į Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“ Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija vykdo priėmimą
į pirmą – ketvirtą  gimnazijos klasę 2019-2020 m.m.
 
I ETAPAS
 
PRAŠYMŲ PRIĖMIMAS
 
NUO 2019 M. BALANDŽIO 1 D.  IKI GEGUŽĖS 3 D.

Skaityti plačiau

Sveikiname

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų lietuvių kalbos diktanto „Raštingiausias savivaldybės mokinys ir darbuotojas, skirto Juozo  Tumo Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti“ daugiausiai taškų surinkusius dalyvius:

9-10 klasių grupėje
Eivilę Klimaitę (1b)
Gabiją Lasinskaitę (2c)
11-12 klasių grupėje
Ritą Gurgždaitytę (3a)
Karoliną Kinkaitę (3a)

Respublikinio anglų kalbos konkurso savivaldybės etapo  (9-10 kl.) nugalėtojus:

Justiną Motiejauskaitę  (2c) I vieta
Paulių Turauską  (2c) II vieta
Vytautą Bakaną (2c) III vieta
 
 
 

Š.m. kovo 22 dieną mūsų gimnazijos mišrus ansamblis dalyvavo Respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse „Giesmių giesmelė – 2019“. Konkursas vyko Kaune, VDU „Rasos“ gimnazijoje jau 20 kartą. Konkurse dalyvavo gausus būrys atlikėjų: nuo darželinukų  iki muzikos mokyklų moksleivių (apie 70 atlikėjų).

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų ansamblio dainininkais, kurie ne tik daug dirbo ruošdamiesi konkursui, bet ir kantriai visą dieną išlaukė savo eilės. O kūrinius atliko tobulai – ir tai ne tik mano nuomonė, bet ir komisijos.

Skaityti plačiau

2019 m. kovo 15 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save 2“ dalyviai aplankė Lietuvos liaudies buities muziejų ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kai... buvau, jaunimėlin ėjau“. Šio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo kada prasideda ir baigiasi gražiausias amžiaus tarpsnis – jaunystė, kaip tampama jaunimo bendruomenės nariu, kaip buvo pramogaujama, žaidėme žaidimus, vaišinomės duona, sūriu ir medumi.

Skaityti plačiau

Š.m. kovo 16 dieną Kaune vyko Eilinis Lietuvos Skautijos  vadovų suvažiavimas. Suvažiavime buvo pristatoma LS 2018 metų veiklos ir finansinės ataskaitos, kurias pateikė Vyr. skautininkė Ieva Brogienė, LS strategijos 2019-2022 metams pristatymas, LS Tarybos narių rinkimai, LS atnaujintos jaunimo programos pristatymas.

Skaityti plačiau

Š. m. kovo 9 - 10 dienomis mūsų Kazio Griniaus draugovės skautai – citrinos (geltonas kaklaraištis) dalyvavo Marijampolės krašto stovykloje „Žalios vyšnios 2019“. Tai privaloma stovykla skautams, kurie ruošiasi tampi patyrusiais skautais (vyšninis kaklaraištis). Tai tarsi išbandymų, išmėginimų ir tvirtumo stovykla. Mūsų draugovė šiemet buvo skaitlingiausia (ir šiaip labai faina). Stovykloje buvo brolių ir sesių iš Kybartų, Birštono, Šakių draugovių. Stovyklą organizavo broliai Vyčiai ir Medeinos ir Mildos draugovių vyr. sesės.

Skaityti plačiau

Įvairiomis formomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė pamini vieną svarbiausių Lietuvos valstybės švenčių – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Šiais metais organizavome liaudišką vakaronę.

Susirinkę gimnazijos aktų salėje, gimnazistai šoko liaudiškus šokius, žaidė žaidimus, minė mįsles, porino liaudiškas patarles ir priežodžius, grojo lietuvių liaudies instrumentais.

Skaityti plačiau

 Labai  džiaugiuosi ir dėkoju visiems, kurie 2019 m. vasario 16 dieną nusprendė sudalyvauti Valstybės Atkūrimo 100 – ųjų metinių palydėtuvėse.

Kazio Griniaus draugovės organizuotas tradicinis skautų žygis „Vasario 16-oji“ šiemet nustebino dalyvių gausa. 

Į žygį susirinko 145 žygeiviai – maži ir dideli, gimnazistai ir progimnazistai, pradinukai ir mokytojai, skautai iš Bagotosios ir Marijampolės, didelis būrys šaulių (o gal net ir visa kuopa), senjorai, studentai, tėčiai ir mamos ... Išlydėti žygeivių, kaip ir kasmet,  atvyko Kazlų Rūdos Tarybos narė Milda – Vida Klimienė.

Skaityti plačiau

Sveikiname!

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso  savivaldybės etape

Simoną Sprainaitytę (3a) užėmus I vietą.

Lietuvos mokinių fizikos olimpiados savivaldybės etape

11- 12 klasių kategorijoje

Martyną Aušrotą (3b) užėmus I vietą

9-10 klasių kategorijoje

Vytautą Bakaną (2c) užėmus I vietą

Beną Lapinską (1a) užėmus I vietą

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas