Po renginio su Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijos mokiniais.Kovo 15 – 16 dienomis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto "Jauni - jauniems" grupė lankėsi Marijampolės Rygiškių Jono bei Vilkaviškio ,,Aušros“ gimnazijose. Projekto merginų sumanytas ir sėkmingai vykdomas, smagus mokinių kūrybinių estafečių konkursas, ir šiose mokyklose ėjosi puikiai.

Skaityti plačiau

Kovo 10 d. Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų, įstaigų atstovai rinkosi prie paminklo Prezidentui Kaziui Griniui į  tradicinę akciją – bėgimą „Tiltas iš praeities į dabartį“, kurią kasmet organizuoja Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija. Ši akcija buvo skirta Kovo -11-jai ir Prezidento Kazio Griniaus metams paminėti.

Skaityti plačiau

2016 m. kovo 9 dieną mūsų gimnazijoje vyko jau tradicija tapęs „Protų mūšis“. Šiais metais jį organizavo, klausimus sudarinėjo ir vedė projekto „Tyrėjų klubas“ 4-tų gimnazijos klasių mokiniai: Laimis Ižganaitis, Martynas Venskevičius,  Simonas Pipiras, Normanas Rimša, Viktorija Janonytė. „Protų mūšį“ sudarė 4 turai, kurių viename buvo paslėpta sąsaja – dangaus kūnai. Užsidirbti papildomų taškų taip pat buvo galima paskutinėje, šiuo metu televizinėje laidoje „Auksinis protas“ populiarioje užduotyje „Žodžių grandinėlė“. Buvo įdomu tai, jog klausimams atsakyti reikėjo taikyti matematikos, fizikos, chemijos, istorijos, geografijos žinias bei sugebėti logiškai mąstyti.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto "Jauni - jauniems"  grupė tęsia savo užsibrėžtąjį žygį po regiono gimnazijas. Šįkart, vasario 23 d., lankėmės Pilviškių ,,Santakos“ gimnazijoje. Mūsų organizuojamas kūrybinių estafečių konkursas ir čia praėjo entuziastingai ir linksmai. Visas penkias kūrybines užduotis ,,Santakos“ gimnazijos mokinių komandos atliko tikrai sumaniai ir kūrybiškai. Įdomi veikla ir puiki renginio atmosfera, paskatino artimiau susipažinti su bendraamžiais iš Pilviškių. Todėl labai apsidžiaugėme, kai šeimininkai pakvietė po renginio pabendrauti prie arbatos puodelio. Šnekėjome apie mokyklose vykstančius renginius, įvairias veiklas, apie tai, kas šiandien rūpi mūsų kartos žmonėms.

Skaityti plačiau

Vasario 14 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos krepšinio komandos dalyvavo zoninėse krepšinio varžybose ir varžėsi su Plutiškių krepšinio komandomis dėl dalyvavimo Sūduvos krepšinio ir kvadrato lygos (SKKL) finale.

Skaityti plačiau

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną,  Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje,  vyko istorinė pamoka – konkursas „Lietuvos  Nepriklausomybės atkūrimas ir kova už jos išsaugojimą“, kuriame dalyvavo 1-4  klasių komandos.

Skaityti plačiau

Vasario 5 dieną 52 mokinių grupė iš Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, lydima keturių mokytojų – Virginijos Gustainienės, Vaidos Juškienės, Indrės Plioplytės ir Laimos Žalenekienės, vyko į parodą „Studijos 2016“. Šiais metais buvo organizuojama tikrai daug įvairių paskaitų bei susitikimų. Parodoje mokiniai turėjo galimybę pabendrauti tiek su dėstytojais, tiek su studentais, išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Mūsų gimnazistai itin norėjo paklausyti įžymių Lietuvos žmonių, kurie dalinosi savo gyvenimo istorijomis, tačiau dėl didelio lankytojų skaičiaus, sudėtinga buvo patekti į susitikimus. Pavyzdžiui, į erdvę, kur buvo organizuojamas susitikimas su Justinu Jankevičiumi, netilpo visi norintys.

Skaityti plačiau

Vasario 9 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinių komanda dalyvavo respublikiniame mokinių konkurse „Pilietiškumo pamokos: tarpukario Lietuvos asmenybės“, skirtame Lietuvos  valstybingumo atkūrimo 98- osioms metinėms paminėti.

Skaityti plačiau

Sveikiname gimnazistes
 
Amandą Mockeliūnaitę (1b klasė)
Moniką Stankevičiūtę (3a klasė)
 
2015-2016 m. m. pirmąjį pusmetį baigus labai gerais pažymiais.
Sveikiname ir didžiuojamės!
 

Skaityti plačiau

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams savivaldybės etapo nugalėtojus:
Gabrielę Žemaitytę (1b klasė)  - I vieta
Laimį Ižganaitį (4a klasė)  - I vieta
 
Chemijos olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojus:
Normaną Rimšą (4c klasė) – I vieta
Marių Stravinską  (4d klasė) – I vieta
 
Sveikiname anglų kalbos olimpiados  II etapo nugalėtojus:
Eriką Mackevičių (3a klasė) – I vieta
Rugilę Stankevičiūtę (3a klasė) – II vieta
Martyną Brigaitį (3c klasė) – III vieta
Gabiją Stankevičiūtę (3c klasė)  - III vieta
 
Sveikiname vokiečių kalbos olimpiados II etapo nugalėtoją:
Martyną Brigaitį (3c klasė) – I vieta
 
Sveikiname biologijos  olimpiados II etapo nugalėtojus:
Andželiką Ragauskaitę (3a klasė)  - II vieta
Bernadetą Aleksandravičiūtę (2 a klasė)  – II vieta
Urtę Agijevičiūtę (2c klasė) – III vieta
Ramunę Karpavičiūtę (3c klasė)  - III vieta
 

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas