Kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai turėjo galimybę susitikti Kaišiadorių Algirdo Brazausko organizuotame susitikime su Lietuvos prezidentų vardais pavadintų gimnazijų atstovais. Puikiai pasiruošę kaišiadoriečiai mums surengė ekskursiją po savo gimnaziją, papasakojo apie savo vykdomas veiklas, surengė protmūšį (jame mūsų  komanda laimėjo 1 vietą), krepšinio turnyrą ir gimnazijų mokinių savivaldų pirmininkų ir prezidentų susitikimą, kuriame aptarėme bendradarbiavimo galimybes, suplanavome sekantį susitikimą. Mūsų gimnazijos atstovai grįžo ne tik su džiugia nuotaika ir dovanomis, bet ir pasisėmę naujų idėjų, išsikėlę naujų tikslų.

Skaityti plačiau

Geografinė naktis – tai europinis geografijos populiarinimo renginys, kuris vyksta balandžio – 5 dieną. Ši akcija 2016 m. buvo sumanyta Kroatijoje, Zadare. 2017 m. Prancūzijos Nacionalinis geografinis komitetas (CNFG) inicijavo pirmąją „Geografijos naktį“ Paryžiuje ir keliolikoje kitų Prancūzijos miestų. 2018 m. Su EUGEO pagalba renginys pasiekė Europos mastą.

Skaityti plačiau

Sveikiname!

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape
Simoną Sprainaitytę (3a) užėmus II vietą.

 

Kovo 20d. 1b, 1c klasių mokiniai ir jų klasių vadovės lankėsi Kauno Žalgirio arenoje, kurioje kartu su dešimt tūkstančių moksleivių stebėjo geriausias (ever) pamokas.

O šios dienos tvarkaraštis buvo toks:

1.    Biologija su Andriumi Tapinu ir Zoltan Horkai,
2.    Lietuvių kalba su Adrija Čepaite ir Loreta Vaicekauskiene,
3.    Verslumas su Daliumi Misiūnu ir Donatu Vasiliausku,
4.    Karjera su Indre Stonkuviene , Laura Aleksandravičė ir Arnu Mazėčiu,
5.    Matematika su Vytautu Miežiu,
6.    Fizinis su Benediktu Vanagu, Džiugu Martinkėnu ir Laura Baltkojyte ir Dainiumi Adomaičiu
7.    Geografija su Vytaru Radzevičiumi ir Martynu Starkumi,
8.    Kūrybiškumas ir muzikos improvizacija su Vidu Bareikiu ir 8kambariu.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biblioteka kovo 25- balandžio 2 dienomis dalyvavo Tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „ Baltų literatūros savaitė – Baltu literatūras nedela“. Projektas buvo vykdomas Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse.

Savaitę Lietuvos mokyklų bibliotekos, įsijungusios į šį projektą organizavo renginius, kviečiančius pažinti Latvijos kultūrą, istoriją, literatūrą. Latvijos mokyklos organizavo renginius skirtus Lietuvos kultūrai, istorijai pažinti.

Skaityti plačiau

Mokinių priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnaziją
tvarka
Vadovaujantis Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos sprendimu 2012 m. kovo 28 d. Nr. TS IV (15) – 1458  „Dėl priėmimo į Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo patvirtinimo“ Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija vykdo priėmimą
į pirmą – ketvirtą  gimnazijos klasę 2019-2020 m.m.
 
I ETAPAS
 
PRAŠYMŲ PRIĖMIMAS
 
NUO 2019 M. BALANDŽIO 1 D.  IKI GEGUŽĖS 3 D.

Skaityti plačiau

Sveikiname

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų lietuvių kalbos diktanto „Raštingiausias savivaldybės mokinys ir darbuotojas, skirto Juozo  Tumo Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti“ daugiausiai taškų surinkusius dalyvius:

9-10 klasių grupėje
Eivilę Klimaitę (1b)
Gabiją Lasinskaitę (2c)
11-12 klasių grupėje
Ritą Gurgždaitytę (3a)
Karoliną Kinkaitę (3a)

Respublikinio anglų kalbos konkurso savivaldybės etapo  (9-10 kl.) nugalėtojus:

Justiną Motiejauskaitę  (2c) I vieta
Paulių Turauską  (2c) II vieta
Vytautą Bakaną (2c) III vieta
 
 
 

Š.m. kovo 22 dieną mūsų gimnazijos mišrus ansamblis dalyvavo Respublikiniame vaikų ir jaunimo konkurse „Giesmių giesmelė – 2019“. Konkursas vyko Kaune, VDU „Rasos“ gimnazijoje jau 20 kartą. Konkurse dalyvavo gausus būrys atlikėjų: nuo darželinukų  iki muzikos mokyklų moksleivių (apie 70 atlikėjų).

Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų ansamblio dainininkais, kurie ne tik daug dirbo ruošdamiesi konkursui, bet ir kantriai visą dieną išlaukė savo eilės. O kūrinius atliko tobulai – ir tai ne tik mano nuomonė, bet ir komisijos.

Skaityti plačiau

2019 m. kovo 15 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto „Atrask save 2“ dalyviai aplankė Lietuvos liaudies buities muziejų ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kai... buvau, jaunimėlin ėjau“. Šio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo kada prasideda ir baigiasi gražiausias amžiaus tarpsnis – jaunystė, kaip tampama jaunimo bendruomenės nariu, kaip buvo pramogaujama, žaidėme žaidimus, vaišinomės duona, sūriu ir medumi.

Skaityti plačiau

Š.m. kovo 16 dieną Kaune vyko Eilinis Lietuvos Skautijos  vadovų suvažiavimas. Suvažiavime buvo pristatoma LS 2018 metų veiklos ir finansinės ataskaitos, kurias pateikė Vyr. skautininkė Ieva Brogienė, LS strategijos 2019-2022 metams pristatymas, LS Tarybos narių rinkimai, LS atnaujintos jaunimo programos pristatymas.

Skaityti plačiau

Š. m. kovo 9 - 10 dienomis mūsų Kazio Griniaus draugovės skautai – citrinos (geltonas kaklaraištis) dalyvavo Marijampolės krašto stovykloje „Žalios vyšnios 2019“. Tai privaloma stovykla skautams, kurie ruošiasi tampi patyrusiais skautais (vyšninis kaklaraištis). Tai tarsi išbandymų, išmėginimų ir tvirtumo stovykla. Mūsų draugovė šiemet buvo skaitlingiausia (ir šiaip labai faina). Stovykloje buvo brolių ir sesių iš Kybartų, Birštono, Šakių draugovių. Stovyklą organizavo broliai Vyčiai ir Medeinos ir Mildos draugovių vyr. sesės.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas