Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos I aukšto fojė veikia Alvaido Lauciaus,  3c klasės gimnazisto kūrybinių darbų paroda.

Alvaidas piešinius kuria dailės pamokų, dailės būrelio studijos metu, išnaudoja bet kokią progą kūrybai, yra atsidavęs menui visa siela, taip gimnazistą apibūdina dailės mokytojas metodininkas Vytas Aputis.

Skaityti plačiau

Gruodžio 15 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė  paminėjo

 trečiojo Lietuvos Respublikos Prezidento Kazio Griniaus gimimo151 –ąsiais gimimo metines.

Minint šios iškilios asmenybės gimtadienį,  penktadienį,   pirmos pamokos metu,  1- 4 klasių mokiniams vyko istorinė pamoka „Kazys Grinius – Prezidentas, visuomenės veikėjas, gydytojas“.

Skaityti plačiau

„Žmonės būtų atsakingesni,
būtų reiklesni vieni kitiems,  
visi būtų teisingi,
žmonės labiau mąstytų,
būtume sąžiningi ir teisingi,
mes patys nedalyvautume joje,
žmonės neduotų kyšių „ - tai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistų mintys, kurias jie išsakė akcijoje, skirtoje paminėti antikorupcijos dieną.

Skaityti plačiau

Lapkričio 20-24 d. buvo skelbiama  nacionalinė karjeros savaitė. Mūsų gimnazija taip pat dalyvavo šioje akcjoje. Šiais metais  klasių valandėlių metu gimnazistai kartu su auklėtojomis vyko į Kazlų Rūdos įstaigas ir įmones, kur buvo supažindinami su profesijomis darbinėje aplinkoje. Edukacinių išvykų metu mokiniai lankėsi Kazlų Rūdos savivaldybėje,  Kazlų Rūdos Verslo Inkubatoriuje, Kazlų Rūdos ligoninėje, Kazlų Rūdos socialinės paramos centre, Mocevičiaus firmoje "Ginalas", Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Kazlų Rūdos komandos stotyje, Kazlų Rūdos mokomojoje miškų urėdijoje, Axis Industries, AB Kazlų Rūdos padalinyje, Kazlų Rūdos policijos komisariate.

Skaityti plačiau

Šių metų lapkričio 28 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ekologinio projekto "Ekotera"  nariai vyko į pažintines - edukacines ekskursijas VDU Kauno botanikos sodą ir  VŠĮ gyvūnų globos namus "Penkta koja" Kaune.

Kauno botanikos sode mus pasitiko 7 oranžerijos su didžiule augalų įvairove. Išsamūs gidės pasakojimai apie augalų kilmės šalis, augimvietes – mums labai patiko.  Vienoje iš oranžerijos salių įrengta gyvų drugelių kolekcija iš viso pasaulio, kur čia pat gali ištiesti ranką ir ramiai stebėti kaip drugiai nutupia ant jos, kaip jie minta vaisių nektaru, deda kiaušinėlius ar vystosi.

Skaityti plačiau

Gruodžio 5 dieną trečių, ketvirtų klasių gimnazistai, klasės valandėlės metu, rinkosi į aktų salę, kur gimnazistai susitiko su Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldas Pranckevičiumi. Susitikimą organizavo 4c klasės gimnazistė Urtė Agijevičiūtė.

Gimnazistai galėjo pasiklausyti paskaitos apie jauno žmogaus vaidmenį kuriant Lietuvos ir Europos ateitį, taip pat atvirai diskutuoti apie visas šių dienų aktualijas - nuo Donaldo Trumpo iki Brexit ir Katalonijos.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistės Agnė Paskevičiūtė 3d, Dovilė Lankaitė 3d, Deimantė Gudelevičiūtė 3d,  Rugilė Varnaitytė 3d, dalyvavo tarptautinėje parodoje – konkurse „Žiemos puokštė“, Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje.

Gimnazistės, vadovaujamos dailės ir technologijų mokytojo metodininko Vyto Apučio, konkursui pateikė du koliažinius darbus – kompozicijas.

Skaityti plačiau

Įgyvendinant „Alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos“ programą ir minint kovos su AIDS dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lapkričio 28 – 29 d.  vyko prevencinis renginys „Žalingi įpročiai, ŽIV/AIDS“, kuriame dalyvavo 1-2 klasių gimnazistai.

Renginio tikslas - ugdyti pozityvaus gyvenimo nuostatas, atsakomybę už save ir savo artimą.

Skambant Fredžio Merkurio dainai, renginį pradėjo vedantieji Adriana, Tomas, Žygimantas, Vaiva primindami, kas yra AIDS,  kada ir kaip pradėta minėti Pasaulinė AIDS diena (gruodžio 1-oji), kaip užsikrečiama šia nepagydoma liga, kokios jos pasekmės. Tylos minute renginio dalyviai pagerbė nuo AIDS mirusių atminimą.

Skaityti plačiau

Lapkričio 28 d. trečių klasių gimnazistai,  klasės valandėlės metu, rinkosi į aktų salę. Čia juos į susitikimą – diskusiją „Kodėl verta skaityti?", pakvietė portalo bernardinai.lt redaktorė Saulena Žiugždaitė ir žurnalistė Rasa Baškienė.

Svečiai kalbėjo ir diskutavo su mokiniais  apie knygą, jos reikšmę, apie skaitymo naudą.

Skaityti plačiau

Sveiko gyvenimo įpročių ugdymas nuo pat vaikystės yra bene pats svarbiausias sveikatos stiprinimo veiksnys, nes žinios, geri įgūdžiai ir pavyzdžiai yra reikalingi tam, kad galėtume įvertinti ir išsiugdyti teigiamas nuostatas bei pajusti atsakomybę už savo sveikatą.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje jau septinti metai įgyvendinamas sveikatingumo projektas „Gyvenk sveikai“, kurio tikslas stiprinti bendruomenės narių sveikatą, ugdyti pozityvias vertybines nuostatas, socialines, asmenines kompetencijas. Bendruomenės nariams organizuojamos įvairios sveikatinimo veiklos: sportinės (aktyvus laisvalaikis), švietėjiškos ir kt.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas