Gruodžio 2 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje buvo paminėtos 130–osios Nepriklausomybės akto signataro Prano Dovydaičio gimimo metinės. Garbingai progai skirtame renginyje „Laiškai iš praeities...“ mūsų gimnazijai atstovavo ketvirtos klasės mokiniai Deimantė Zalagaitytė 4c klasė ir Karolis Radzevičius 4b klasė.

Skaityti plačiau

„Pasirink mėgstamą darbą ir tau gyvenime nė vienos dienos nereikės dirbti“,- teigė Konfucijus. Bet kaip tai padaryti, kaip nesuklysti renkantis ateitį? Profesijos pasirinkimas – vienas svarbiausių gyvenimo sprendimų. Darbinė veikla turi įtakos visoms gyvenimo sritims ir nenuostabu, nes darbe mes praleidžiame labai daug laiko. Tinkamai pasirinkta profesija padeda įveikti psichologines problemas bei nuo jų apsaugo.

Skaityti plačiau

Lapkričio 16 – oji Tarptautinė tolerancijos diena. Gimnazijos bendruomenė taip pat paminėjo šią dieną. Mokiniai, pertraukos metu, iš atskirų detalių dėliojo tolerancijos simbolį – paukštį. Ši dėlionė įspūdingai papuošė gimnazijos fojė, nes kiekviena detalė buvo užpildyta mokinių mintimis apie toleranciją. Fojė skambėjo muzika, kurianti draugišką ir jaukią atmosferą, taip pat buvo rodomas trumpas filmukas apie toleranciją.

Skaityti plačiau

KVIETIMAS

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija maloniai kviečia

į Karjeros dieną „Rinkis ateitį 2016“,

kuri vyks š.m. lapkričio 24 d. gimnazijoje.

 Pradžia 12 val.

 
ATVYKSTANČIŲ  MOKYMO ĮSTAIGŲ ATSTOVAI :
Kauno Technologijos universitetas
Vytauto Didžiojo universitetas
Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas
LAMA BPO
FOX
Kauno kolegija
Marijampolės kolegija
Kauno technikos kolegija
Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
Kauno Taikomosios dailės mokykla
Kauno technikos profesinio rengimo centras

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lapkričio 8 dieną 1-4 klasių gimnazijos mokiniams buvo organizuota prevencinė  paskaita ,,Būk saugus kelyje“. Paskaitos tikslas – skatinti segtis atšvaitus ir laikytis saugaus elgesio taisyklių keliuose.

 

Skaityti plačiau

Lapkričio 10 d. pirmų klasių mokiniams buvo organizuoti paskaita -  mokymai "Pirma pagalba. Traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencija".

Užsiėmimą vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Agnė Stankevičienė ir Lina Rulinskaitė.

Skaityti plačiau

Paskutinį spalio penktadienį Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai atostogas pasitiko jaunatviškumu trykštančiu, jau tradicija tapusiu renginiu “Madų šou 2016“. Ruošiantis renginiui ir renginio metu mokiniai buvo skatinami bendradarbiauti, kurti, įgyti patirties scenoje, parodyti išradingumą ir atsakomybę.

Skaityti plačiau

Vėlinės - visų mirusiųjų pagerbimo šventė. Tą dieną aplankome artimųjų, draugų, pažįstamų kapus.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokytojai, senose ir naujose Kazlų Rūdos miestelio kapinėse, aplankė mirusių mokytojų kapus. Sustodami prie kiekvieno mirusio mokytojo kapo, kolegos pasidalijo šiltais prisiminimais, pagerbė jų atminimą, uždegė atminimo žvakeles.

Mokytoja Daiva, kuri yra surinkusi nemažai medžiagos apie vyresnės kartos mokytojus, papasakojo apie buvusių kolegų įdomius gyvenimo ir veiklos momentus.

Gimnazijos informacija

Šių metų rudenišką ir žvarboką spalio 14 dieną, ekologinio projekto „Ekotera“ nariai su projekto vadovėmis A. Simanavičiene ir J. Tiškevičiene išvyko sodinti medelių, į Kazlų Rūdos mokomajai urėdijai priklausantį mišką. Daugeliui, tai buvo pirmasis kartas, tačiau tikimės, jog nepaskutinis.

Skaityti plačiau

Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, tarp jaunų žmonių  plinta alkoholio, narkotikų vartojimas. Psichiką veikiančių (tabako, alkoholio, narkotinių ir kitų svaiginamųjų) medžiagų vartojimas trikdo žmogaus elgesį ir gali sukelti psichologinę bei fizinę priklausomybę.

Labai svarbu padėti jauniems žmonėms  suvokti šių medžiagų žalą organizmui ir aplinkai, suformuoti teigiamas vertybines nuostatas.

Skaityti plačiau

Tūkstantines mokslo entuziastų minias sutraukiančiame kasmetiniame renginyje ,, Tyrėjų naktis“ , vykusiame rugsėjo 30 dieną, neatsispyrė sudalyvauti ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto ,,Tyrėjų klubas“ dalyviai. Gimnazistai šiais metais apsilankė Kauno technologijų universitete, kuris nustebino savo labai didele interaktyvių paskaitų ir praktinių užsiėmimų gausa.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas