2019 m. lapkričio 19 d.,  10.45 min. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko evakuacija.

Tikslas -  tobulinti mokinių ir visų gimnazijos darbuotojų evakuavimosi  įgūdžius.

Mokiniai ir darbuotojai  iš gimnazijos pastato  evakuavosi per 3 min. ir susirinko gimnazijos krepšinio aikštelėje. Evakuacija vyko ramiai ir sklandžiai.

Gimnazijos informacija

Muilas - skystas arba kietas, asmens higienos ir skalbimo priemonė. Bėgant amžiams jis tapo neatsiejama žmogaus gyvenimo dalimi. Kiekvienas pirkdamas muilą kreipia dėmesį ne tik į jo formą, bet ir kvapą. Be to, galvojame apie jo naudojimą - skalbimui ar higienai. Yra muilų, kurie pagaminti su specialiais priedais ir naudojami gydymo tikslais.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įgyvendinama ,,Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai“ programa, kuri  pagal ugdymo planą yra integruota į kai kuriuos  mokomuosius dalykus.

Įgyvendinant šią programą, lapkričio 12 dieną,  III – IV klasių mokiniams vyko paskaita – diskusija ,,Žmogaus gyvybės kultūra. Gyvybės vystymasis iki gimimo, neplanuotas nėštumas, išeitys bei pasekmės“.

Skaityti plačiau

2019 m. spalio 25d. gimnazijoje vyko kasmetinis Madų šou, kurio tema šįkart - sportas. Visą savaitę mokiniai ruošėsi renginiui: gaminosi sportinius kostiumus iš antrinių žaliavų, bendradarbiavo, kūrė įdomius pasirodymus ir daug repetavo. Pribloškiančiais rūbais apsirengę dalyviai su gera nuotaika, su jauduliu laukė šou pradžios. Į renginį prigužėjo daugybė svečių: buvę gimnazistai, mokinių tėvai, savivaldybės atstovai ir, žinoma, mūsų mylimi mokytojai, kurie puikiai nusiteikę stebėjo pasirodymus ir mus aktyviai palaikė.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai naudojasi kultūros paso teikiamomis galimybėmis ir dalyvauja kultūriniuose, meniniuose, edukaciniuose renginiuose.

Spalio 29 d. 16 –ka 2a ir 4a klasių mokinių , lydimi mokytojos Virginijos, Gustainienės ir 16 –ka 3a klasės mokinių kartu su klasės vadove Audrone Simanavičiene Marijampolės kultūros centre žiūrėjo roko operą,, Priesaika“.

Šios operos siužetas, tai istorija apie Partizanus, kurie pokario metais paliko savo gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten galėtų kovoti už tai kas brangiausia.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pirmų klasių mokiniai (tikslinė grupė, atrinkta atsitiktiniu būdu)dalyvauja moksliniame tyrime „Tikslų laboratorija“ .

Tyrimą organizuoja Kauno technologijos universiteto tyrėjų komanda.

Tyrimas bus vykdomas 2019/2020 ir 2020/2021 m.m. , du kartus per mokslo metus. Šiuo tyrimu siekiama išsiaiškinti, kaip Lietuvos gimnazijose besimokančių paauglių asmeninės savybės , gebėjimai ir patirtys lemia tikslų formavimąsi. Taip pat siekiama įvertinti socio-ekonominės ir kultūrinės aplinkos , santykių su bendraamžiais , tėvais, mokytojais reikšmę paauglių tikslams.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 9 dalyviai“, supranta, kad fizinis aktyvumas ypač naudingas žmogaus sveikatai  ir yra vienas iš sveikos gyvensenos veiksnių.

Todėl,  projekto dalyviai noriai dalyvauja įvairiose fizinio aktyvumo veiklose. Viena  mėgstamiausių veiklų – dviračių žygis. Šia veikla kasmet pradedame projekto programą Birštone, Žvėrinčiaus take.

Skaityti plačiau

Š.m. spalio 24 d. 42 1-4 klasių gimnazistai vyko į didžiausią Lietuvoje karjeros renginį STUDFESTAS 2019, kuris truko visą dieną ir vyko Kauno Žalgirio arenoje. Patarimais, savo sėkmės istorijomis, patitrtimi dalinosi Rytis Jurkėnas, edukacinių bendrovių „Kalba“ kūrėjas, profesionalus karjeros konsultantas, Studfesto ambasadorius, Mantas Stonkus, televizijos laidų vedėjas, aktorius bei komikas, Eugenijus Lastauskas, Lietuvos kariuomenės karininkas, pulkininkas leitenantas, Radistai, didžėjai, prodiuseriai, renginių organizatoriai ir vedėjai, Simona Pajaujienė, LSU docentė, sveikatingumo trenerė-ekspertė, sveikatingumo programų koordinatorė, Martynas Prievelis, VDU absolventas bei vienos didžiausių Lietuvos energetitkos sektoriaus įmonių ESO pokyčių vadovas ir daugelis kitų jaunų, pasiekusių savo tikslą žmonių.

Skaityti plačiau

Gimnazistai - šventės ambasadoriaiSpalio 4 d. į gimnaziją visi suskubėjome su gėlėmis, šokoladais, skania kava, nuoširdžiais palinkėjimais ir padėkomis. Suskubome pasveikinti mūsų mylimus mokytojus. Šią dieną jie galėjo atsikvėpti ir pailsėti, kadangi pamokas vedė ketvirtokai, tai mėgavosi jiems skirtu renginiu ir aptarinėjo hole pasitikusią staigmeną- mokinių pieštus  mylimiausių mokytojų portretus.

Skaityti plačiau

Šių metų spalio 9 dieną su projekto  gabiems ir talentingiems  „Nuo teorijos iki praktikos“ nariais ir geografijos mokytoja D.V. Petraitiene vykome į Kauno brangakmenių (gemologijos) muziejų. Mums buvo pravesta edukacinė programa, kurioje buvo supažindinama su brangakmenių įvairove,  mineralų paslaptingumu, kalbama  apie jų struktūrą, sintetinimą, spalvotumą, skaidrumą ir piniginę vertę.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas