Spalio 11 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos antrų klasių mokiniai dalyvavo divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokyklos atvirų durų dienos programoje.

Mokykloje mus pasitiko kariai, kurie papasakojo apie mokymąsi šioje mokykloje, vadovų mokymus, kariuomenės skiriamuosius ženklus, darbo užmokestį, bei pademonstravo ką su savimi turi turėti karys, dalyvaudamas pratybose.

Skaityti plačiau

Kad šventė nepraeitų pro šalį, tiesiog reikia išeiti jos pasitikti. Taip nuspręsta ir padaryta Mokytojo dienos prieigose. Vienam susapnavus, kitam pagelbėjus, trečiam pritarus, ketvirtam pasirašius ir leidus, teliko žodžių paieškoti, gėlių prisiskinti, galop komandą autobusėlin susisodinus po miestelį pasivažinėti. Tiesa, dar derėjo žinoti, kur sustoti ir pas ką nueiti. Bet kokia čia bėda, kai, pasak vairuotojo, visi Kazluos vietiniai. Taigi taip nuo vienų vartelių prie kitų, nuo medinių durų iki šarvuotų vaikščiojo po miestelį šventė. Džiugino ir jaudino, stebino ir graudino- tiesiog atėjo ir tiek...

Skaityti plačiau

Spalio mėnuo kupinas įvairių prasmingų datų, paminėjimų, švenčių. Spalio 1-oji  diena – „Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena“. Kazlų Rūdos senjorų klubas ir jų vadovė Romutė Vinikienė pakvietė mus, Kazio Griniaus gimnazijos mišraus ansamblio jaunuolius ir vadovę mokytoją Audronę,  dalyvauti jų šventėje. Pradžiuginti jiems širdis gražia, jaunatviška daina.

Skaityti plačiau

Šiuos naujus mokslo metus Kazlų Rūdos Kazio Griniaus skautų draugovė pradėjo žygiu – „Rudens žygis“.

Žygis nuo Kazlų Rūdos iki Bagotosios miestelio prasidėjo šeštadienį, rugsėjo 23dieną 11 val. Jame dalyvavo 34 Kazio Griniaus draugovės skautai, iš kurių 15  Kazlų Rūdos pradinės mokyklos mažųjų skautukų. Mažiesiems ir jų vadovei mokytojai Ginai Girdvainienei šis žygis buvo pirmasis. Kad būtų linksmiau ir smagiau keliauti, prie mūsų draugovės prisidėjo Kybartų „Kęstučio ir Birutės“ draugovės skautai ir jų vadovė Vilija Stasaitienė.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė 2017 m. įgyvendino projektą „Pojūčių terapijos takas“, kurį finansavo UAB „IKEA INDUSTRY LIETUVA“ pagal remiamų projektų rėmimo konkursą - veiklos sritis „projektai, skirti vaikų gerovei“.

Skaityti plačiau

Spalio 3 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 3-4 klasių gimnazistai dalyvavo edukaciniame renginyje „Lietuvos kariuomenė“. Edukacinį-praktinį užsiėmimą „Lietuvos kariuomenė“, vedė Marius Dzencevičius, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo bataliono III kuopos vado pavaduotojas.

Skaityti plačiau

Spalio 3 d.  visoje Lietuvoje buvo laikomas Konstitucijos egzaminas 2017.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje  „Konstitucijos egzamino 2017“ I etape dalyvavo antrų klasių gimnazistai, 60 gimnazistų.

Skaityti plačiau

„Nėra blogo oro – yra tik bloga apranga“ – tokiu šūkiu projekto „100 žingsnių praeitin“ dalyviai pradėjo pirmąją savo kelionę į Sudargą. Dangus mūsų nepagailėjo – lijo kaip iš kibiro... Bet ar galima išgąsdinti jaunystę?

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vykdomas socializacijos projektas „Atrask save“. Projekto tikslas: ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas ir socialinius įgūdžius, mokyti bendrauti ir bendradarbiauti su bendraamžiais ir negalią turinčiais žmonėmis, skatinti savanorystę.

Skaityti plačiau

Rugsėjo pirmosios rytą, šventiškai nusiteikę, į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją rinkosi gimnazistai, mokytojai, tėveliai, svečiai.

Rugsėjo pirmosios šventę pradėję renginio vedantieji Karolina ir Ainis, pasveikino visus su ypatinga švente ir įr gimnazistų būrį pakvietė 70 pirmokų.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas