Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pilietinio ir tautinio ugdymo projekto „Istorinės atminties takais 10“ dalyviai  gegužės 4-tąją dieną vyko į edukacinę išvyką į Vilnių.

Pirmasis aplankytas objektas buvo Vilniaus paveikslų galerija. Šis pastatas (rūmai) ankščiau priklausė Chodkevičiams. XVII–XVIII a. rūmai buvo plečiami, kelis kartus perstatyti po gaisrų ir karų. 1754–1762 m. rūmai rekonstruoti pagal architekto A. Virenerio projektą, XIX a. I pusėje, dar kartą perstatyti, greičiausiai architekto Tomo Tišeckio. Po šios rekonstrukcijos rūmų architektūra įgavo vėlyvojo klasicizmo formas.

Skaityti plačiau

 Jau treti metai, mokinių pavasario atostogų metu, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija sukviečia savivaldybės švietimo įstaigų darbuotojus į metodinę konferenciją ,,Sėkmingo mokymo(si) link“.

Permainos švietimo sistemoje, nuolat kintantys reikalavimai, naujo požiūrio ir komunikavimo būdų reikalaujanti mokinių karta, kelia nemenkus iššūkius visai švietimo bendruomenei. Tik nuolat gilindami savo kompetencijas, efektyviai bendradarbiaudami ir dalindamiesi patirtimi, galime juos priimti ir siekti užtikrintai geresnę mokymo(si) kokybę. Noras burti visą švietimo bendruomenę, ieškoti konstruktyvaus bendradarbiavimo galimybių, ir tapo stimulu organizuojant  konferenciją.

Skaityti plačiau

PASIŪLA 2017-2018 m.m. 

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus  gimnazija, mokinių įvairių kompetencijų, gebėjimų gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui,  siūlo  modulius,  projektus, pasirenkamuosius dalykus,  neformaliojo  švietimo programas (būrelius).     Pagalvokite ir pasirinkite!

Skaityti plačiau

Moksleivių grupė iš Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos balandžio 7 dieną apsilankė „Kurk Lietuvai“ ir „Būsiu__“ projektų inicijuotoje profesinio orientavimo ekskursijoje „Ateities inžinieriai“ Kaune ir Kauno rajone. Moksleiviai aplankė orlaivių angarus Karmėlavoje, kur eksploatuojami oro linijų „Ryanair“ lėktuvai ir vieną pažangiausių elektronikos technologijų kompaniją Lietuvoje „Kitron“, taip pat jiems buvo pristatytos šių krypčių studijų programos Kauno technologijos universitete.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projektinės veiklos dalyviai ir vadovai kovo 30 d.   bendruomenę pakvietė į 2016/2017 m.m. gimnazijoje vykdomos projektinės veiklos pristatymą.

Projektinė veikla gimnazijoje vykdoma jau daugiau nei 10 metų. Kai kurie projektai gyvuoja visą šį laiką. Smagu, kad kasmet projektų sąrašas pasipildo naujais projektais, siūlančiais įvairiapusiais veiklas.

Skaityti plačiau

Gimnazijoje vyko akcija ,,Veiksmo savaitė be patyčių“, kurios tikslas – visais įmanomais būdais atkreipti  dėmesį į patyčių problemą ir skatinti draugiškus ir supratingus mokinių tarpusavio santykius, kurti saugią mokyklą, kurioje nebūtų patyčių, formuoti nuostatą, kad netinkamas elgesys mus visus skaudina. Kovo 21 ir 23 dienomis vyko vienas iš „Savaitės be patyčių“ renginių –  į mokyklą atvykusi savanorė iš Turkijos Tugce 1-4 klasių mokiniams skaitė paskaitą apie patyčias. Angliškai kalbančiai merginai vertėjavo 2c klasės mokinys Arminas.

Skaityti plačiau

Šių metų kovo 15-ąją, norint paminėti Pasaulinę Žemės dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įvyko ekologinio projekto konferencija – viktorina „Gyvenk EKOlogiškai“, organizuojama „Ekoteros“ projekto moksleivių bei mokytojų – J. Tiškevičienės, A. Simanavičienės. Kadangi pasaulyje vyksta daug diskusijų dėl žemės užterštumo, renginys buvo skirtas atkreipti jaunimo dėmesį bei supažindinti jį su itin svarbia šių dienų problema -  žemės išsaugojimu.

Skaityti plačiau

Šių metų kovo 7-ąją dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įvyko tradicija tapęs, "Tyrėjų klubo" organizuojamas "Protų mūšis", sulaukęs didelio gimnazistų susidomėjimo. Iš įvairiausių sričių pateikti klausimai vertė gerokai pasukti galvą. Įvairialypius klausimus ruošė keletas dvyliktokų, o jiems talkino ir rezultatus deramai skaičiavo matematikos mokytoja D. Vaišnorienė bei fizikos mokytoja R. Martinkienė.

Skaityti plačiau

 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos bendruomenė tradiciškai paminėjo akcija – bėgimu „Tiltas iš praeities į dabartį‘, kurio metu akcijos dalyviai bėgo simbolinį 11 kilometrų atstumą nuo Prezidento Kazio Griniaus paminklo iki Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos, sustodami tylos minute pagerbti žuvusius už Lietuvos laisvę,  prie tremtinių paminklo Kazlų Rūdoje.

Skaityti plačiau

Žalia – gyvybės, gaivumo ir šviežumo spalva. Pavasarį, kai trūksta energijos ir kimba nestiprios, bet labai varginančios infekcijos. Žalieji kokteiliai – žalių daržovių ir vaisių sultys. Kiekvieną rytą verta pradėti stikline žaliojo eliksyro, nes jis:

  • Suteikia energijos.
  • Gerina odos būklę.
  • Slopina potraukį saldžiam arba sūriam maistui.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas