Žemės dienos išvakarėse Kazlų Rūdoje lankėsi ir gimnazijoje viešėjo gamtininkas Salemonas  Paltanavičius. Su per šeštą pamoką į salę sugužėjusiais gimnazistais penkiasdešimt devynių knygų autorius kalbėjosi ne tik apie balandžius ir lysves, ne tik apie žalvarnius ar plačią savo giminę, bet ir apie pareigą ir atsakomybę, savojo kelio, kuriuo eini ir džiaugiesi,  paieškas, apie meilę gimtam kraštui ir jo turtų bei grožio išsaugojimą.

Skaityti plačiau

28-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija paminėjo organizuodama tradicinę akciją – bėgimą „Tiltas iš praeities į dabartį“. Šiais metais akcija susidėjo iš keleto etapų, kuriame kiekvienas dalyvis,  atliko savo vaidmenį. Rezultatas – gražus, pilietiškas, vieningas renginys. Štai kaip viskas vyko.

Skaityti plačiau

Sveikiname mokinių dailės olimpiados savivaldybės etapo nugalėtojus:

Alvaidą Laucį (3b) – I vieta

Domantą Bražiūną (3b) – II vieta

Linkime kūrybinės sėkmės!

Alvaido Laucio kūrybinis darbas
Alvaido Laucio kūrybinis darbas
 
Domanto Bražiūno kūrybinis darbas
Domanto Bražiūno kūrybinis darbas
 
 

VšĮ „Pažangos projektai“ kartu su partneriu Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuru 2018 metais įgyvendina projektą „Jaunimo švietimas apie alkoholio poveikį vaisiui“.

 Projekto tikslas – suteikti vyresniųjų klasių mokiniams žinių apie alkoholio vartojimo žalą žmogaus embriono ir vaisiaus raidai.

Skaityti plačiau

Labiausiai tai noriu džiaugtis ir dėkoti, visiems, kurie  2018m. vasario 17 dieną nusprendė kitaip paminėti Valstybės Atkūrimo 100 – ąsias metines.
Kazio Griniaus draugovės skautų iniciatyva neliko be atsako. Į žygį susirinko 75 žygeiviai – maži ir dideli, gimnazistai ir progimnazistai, skautai iš Bagotosios ir vietiniai, merginos iš Jankų, studentai... Išlydėti žygeivių  atvyko Kazlų Rūdos Tarybos narės Milda – Vida Klimienė ir Romutė Vinikienė.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje įgyvendinamas tarptautinis Erazmus + projektas „Turistų traukos objektai mūsų regione“. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu mokiniai, kiekvieną mėnesį, rengia video konferencijas su šalimis partnerėmis. Jose dalijamasi informacija apie laikytinus objektus, šalies kultūrą, tradicijas, papročius. Pirmieji trys aplankyti objektai buvo Birštonas, Vilnius – viena gražiausių Europos eglių, Rumšiškės – Užgavėnių šventė.

Skaityti plačiau

2017- 2018 m. pirmąjį pusmetį labai gerais pažymiais baigė:

Augustė Sovaitė 2a

Bernadeta Aleksandravičiūtė 4c

Sveikiname ir didžiuojamės!

"Kelyje į taiką"

Betliejaus taikos ugnis – simbolinė akcija, skirta žmonijos taikai. Liepsna įžiebta Betliejuje keliauja aplink visą Europą ir Šiaurės Ameriką.

Gruodžio 18d. Betliejaus Ugnis pasiekė  ir Lietuvą. Betliejaus taikos ugnį iš Lenkijos skautų  perėmė Lietuvos skautai ir dalino ją, kviesdami susivienyti taikai. Taika prasideda nuo kiekvieno nešančio ugnį, nuo jo šeimos, bendradarbių, kaimynų santykių.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai gruodžio 13 dieną aplankė Marijampolės kraštotyros muziejų, bei spindulio kino teatrą.

Muziejuje turėjome edukacinę pamoką „Kūčių ir Kalėdų papročiai“. Programos metu gimnazistai sužinojo tradicinius Kūčių ir Kalėdų papročius, tikėjimus, atliko įvairius burtus, kurie spėjo ateitį. Kūčių vakarą daugelis panaudos įgytas žinias!

Marijampolės kino teatre žiūrėjome kalėdinį filmą „Kaip išgelbėti Kalėdas?“.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas