Projektas „100 žingsnių praeitin“ šių mokslo metų veiklą pabaigė kelione į Paberžę. Tai kaimelis Kėdainių rajone, tačiau didis savo dvasia ir žmonėmis, kurie gyveno šiame kaimelyje.

Paberžę išgarsino keturi labai žymūs vyrai – kunigas Antanas Mackevičius, baronas Stanislovas Šilingas, dievadirbys Rapolas Svirskis ir kapucinų vienuolis, kunigas Algirdas Mykolas Dabrovolskis, mums geriau žinomas kaip Tėvas Stanislovas.

Skaityti plačiau

K V I E Č I A M E
Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų mokinius
mokytis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje
 
2019 m. balandžio 1d. – gegužės 3 d. vyko priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją
I etapas. Priimta 40 prašymų mokytis pirmoje gimnazijos klasėje.
2019 m. birželio 20-28 dieną vyks II priėmimo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją etapas.
 
PRIĖMIMO Į KAZLŲ RŪDOS KAZIO GRINIAUS GIMNAZIJĄ
II ETAPAS
SUTARČIŲ PASIRAŠYMAS IR NAUJŲ MOKINIŲ PRIĖMIMAS
 
Mokymosi sutartys pasirašomas 2019 M. BIRŽELIO 20-28 D. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.
Asmuo, pageidaujantis mokytis 1-2 gimnazijos klasėje ar atvykęs pasirašyti mokymosi sutartį,  priėmimo komisijai pateikia:
1.nustatytos formos pažymėjimo, apie pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimą, originalą;
2.asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.vieną nuotrauką 3x4;
4.specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jų kopijas) teisės aktų nustatyta tvarka.

Skaityti plačiau

Saulėtą balandžio 5-osios rytą, kartu su projekto „ERASMUS+“ dalyviai mokykliniu autobusiuku išvyko link Anykščių. Šios kelionės tikslas - pristatyti projekto partnerėms lankytinus objektus Anykščių krašte.

Pirmasis mūsų aplankytas objektas – Siauruko muziejus, kuris yra garsus dėl savo itin siaurų bėgių – tik 87cm, kuomet standartinis plotis yra apie 140cm. Mus  pasitiko entuziastingas gidas, kuris aprodė visą muziejų. Jame  buvo ir mūsų protėvių išvežtų į tolimąjį Sibirą atminimui skirti daiktai – iš duonos pagamintas moters rožinis, per vagoną išmestas raštelis bylojantis apie tremtį, vis dar šaltį skleidžianti, supelijus „vatinukė“. Gido pasakojimai apie mūsų istoriją nepaliko nei vieno abejingo. Projekto dalyviams labiausiai įsiminė rankinis traukinys „drezina“ bei bėgiais važiuojantis dviratis.

Skaityti plačiau

Š. m. balandžio 27 dieną Lietuvos skautai dvidešimtą kartą susirinko į respublikinę tradicinę Pavasario šventę. Šiemet ji vadinosi - „Kur Jurgis, ten ir Barkus“. Renginyje dalyvavo apie 1500 Lietuvos skautų.

Skautai šventę pradėjo iškilminga eisena miesto gatvėmis. Iškilminga šventės rikiuotė, ekumeninės pamaldos, įvairios veiklos vyko Jurbarko Dvaro parke.

Skaityti plačiau

Kovo 22d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai turėjo galimybę susitikti Kaišiadorių Algirdo Brazausko organizuotame susitikime su Lietuvos prezidentų vardais pavadintų gimnazijų atstovais. Puikiai pasiruošę kaišiadoriečiai mums surengė ekskursiją po savo gimnaziją, papasakojo apie savo vykdomas veiklas, surengė protmūšį (jame mūsų  komanda laimėjo 1 vietą), krepšinio turnyrą ir gimnazijų mokinių savivaldų pirmininkų ir prezidentų susitikimą, kuriame aptarėme bendradarbiavimo galimybes, suplanavome sekantį susitikimą. Mūsų gimnazijos atstovai grįžo ne tik su džiugia nuotaika ir dovanomis, bet ir pasisėmę naujų idėjų, išsikėlę naujų tikslų.

Skaityti plačiau

Geografinė naktis – tai europinis geografijos populiarinimo renginys, kuris vyksta balandžio – 5 dieną. Ši akcija 2016 m. buvo sumanyta Kroatijoje, Zadare. 2017 m. Prancūzijos Nacionalinis geografinis komitetas (CNFG) inicijavo pirmąją „Geografijos naktį“ Paryžiuje ir keliolikoje kitų Prancūzijos miestų. 2018 m. Su EUGEO pagalba renginys pasiekė Europos mastą.

Skaityti plačiau

Sveikiname!

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioniniame etape
Simoną Sprainaitytę (3a) užėmus II vietą.

 

Kovo 20d. 1b, 1c klasių mokiniai ir jų klasių vadovės lankėsi Kauno Žalgirio arenoje, kurioje kartu su dešimt tūkstančių moksleivių stebėjo geriausias (ever) pamokas.

O šios dienos tvarkaraštis buvo toks:

1.    Biologija su Andriumi Tapinu ir Zoltan Horkai,
2.    Lietuvių kalba su Adrija Čepaite ir Loreta Vaicekauskiene,
3.    Verslumas su Daliumi Misiūnu ir Donatu Vasiliausku,
4.    Karjera su Indre Stonkuviene , Laura Aleksandravičė ir Arnu Mazėčiu,
5.    Matematika su Vytautu Miežiu,
6.    Fizinis su Benediktu Vanagu, Džiugu Martinkėnu ir Laura Baltkojyte ir Dainiumi Adomaičiu
7.    Geografija su Vytaru Radzevičiumi ir Martynu Starkumi,
8.    Kūrybiškumas ir muzikos improvizacija su Vidu Bareikiu ir 8kambariu.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biblioteka kovo 25- balandžio 2 dienomis dalyvavo Tarptautiniame mokyklų bibliotekų projekte „ Baltų literatūros savaitė – Baltu literatūras nedela“. Projektas buvo vykdomas Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse.

Savaitę Lietuvos mokyklų bibliotekos, įsijungusios į šį projektą organizavo renginius, kviečiančius pažinti Latvijos kultūrą, istoriją, literatūrą. Latvijos mokyklos organizavo renginius skirtus Lietuvos kultūrai, istorijai pažinti.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas