KVIETIMAS

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija maloniai kviečia

į Karjeros dieną „Rinkis ateitį 2016“,

kuri vyks š.m. lapkričio 24 d. gimnazijoje.

 Pradžia 12 val.

 
ATVYKSTANČIŲ  MOKYMO ĮSTAIGŲ ATSTOVAI :
Kauno Technologijos universitetas
Vytauto Didžiojo universitetas
Vilniaus universiteto Kauno humanitarinis fakultetas
LAMA BPO
FOX
Kauno kolegija
Marijampolės kolegija
Kauno technikos kolegija
Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
Kauno Taikomosios dailės mokykla
Kauno technikos profesinio rengimo centras

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje lapkričio 8 dieną 1-4 klasių gimnazijos mokiniams buvo organizuota prevencinė  paskaita ,,Būk saugus kelyje“. Paskaitos tikslas – skatinti segtis atšvaitus ir laikytis saugaus elgesio taisyklių keliuose.

 

Skaityti plačiau

Lapkričio 10 d. pirmų klasių mokiniams buvo organizuoti paskaita -  mokymai "Pirma pagalba. Traumų ir nelaimingų atsitikimų prevencija".

Užsiėmimą vedė visuomenės sveikatos priežiūros specialistės Agnė Stankevičienė ir Lina Rulinskaitė.

Skaityti plačiau

Paskutinį spalio penktadienį Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai atostogas pasitiko jaunatviškumu trykštančiu, jau tradicija tapusiu renginiu “Madų šou 2016“. Ruošiantis renginiui ir renginio metu mokiniai buvo skatinami bendradarbiauti, kurti, įgyti patirties scenoje, parodyti išradingumą ir atsakomybę.

Skaityti plačiau

Vėlinės - visų mirusiųjų pagerbimo šventė. Tą dieną aplankome artimųjų, draugų, pažįstamų kapus.

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokytojai, senose ir naujose Kazlų Rūdos miestelio kapinėse, aplankė mirusių mokytojų kapus. Sustodami prie kiekvieno mirusio mokytojo kapo, kolegos pasidalijo šiltais prisiminimais, pagerbė jų atminimą, uždegė atminimo žvakeles.

Mokytoja Daiva, kuri yra surinkusi nemažai medžiagos apie vyresnės kartos mokytojus, papasakojo apie buvusių kolegų įdomius gyvenimo ir veiklos momentus.

Gimnazijos informacija

Šių metų rudenišką ir žvarboką spalio 14 dieną, ekologinio projekto „Ekotera“ nariai su projekto vadovėmis A. Simanavičiene ir J. Tiškevičiene išvyko sodinti medelių, į Kazlų Rūdos mokomajai urėdijai priklausantį mišką. Daugeliui, tai buvo pirmasis kartas, tačiau tikimės, jog nepaskutinis.

Skaityti plačiau

Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, tarp jaunų žmonių  plinta alkoholio, narkotikų vartojimas. Psichiką veikiančių (tabako, alkoholio, narkotinių ir kitų svaiginamųjų) medžiagų vartojimas trikdo žmogaus elgesį ir gali sukelti psichologinę bei fizinę priklausomybę.

Labai svarbu padėti jauniems žmonėms  suvokti šių medžiagų žalą organizmui ir aplinkai, suformuoti teigiamas vertybines nuostatas.

Skaityti plačiau

Tūkstantines mokslo entuziastų minias sutraukiančiame kasmetiniame renginyje ,, Tyrėjų naktis“ , vykusiame rugsėjo 30 dieną, neatsispyrė sudalyvauti ir Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto ,,Tyrėjų klubas“ dalyviai. Gimnazistai šiais metais apsilankė Kauno technologijų universitete, kuris nustebino savo labai didele interaktyvių paskaitų ir praktinių užsiėmimų gausa.

Skaityti plačiau

Šiais metais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pradėjo veiklą naujas sociologinis projektas „Ar Kazlų Rūdoje gera gyventi?“. Projekto veikloje dalyvauja 1 ir 2 klasių mokiniai, vadovė - geografijos mokytoja Dalia Valė Petraitienė.

Prasmingas bei aktyvus gimtinės pažinimas – kiekvieno piliečio pareiga. Siekiant ugdyti mokinio tautinę bei europinę asmens savimonę, pagarbą tautos kultūros tradicijoms, meilę Tėvynei ir jos gamtai reikia pradėti nuo artimiausios aplinkos – savo gyvenamosios vietos pažinimo. Mokinys susipažinęs su savo miesto gamtiniu ir kultūriniu kraštovaizdžiu, gyventojų užimtumu, ūkine veikla bei paslaugų galimybėmis, galės suvokti ir lyginti savo miesto problemas Lietuvos, europiniame ir pasauliniame kontekste.

Skaityti plačiau

Spalio 12 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos moksleiviai dalyvavo bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybose.

Jaunesniųjų grupėje 2000m. bėgimo rungtyje III vietą iškovojo Justas Stanionis IC. Jaunesniųjų merginų grupėje 1000m bėgimo rungtyje Eva Nadzeikaitė IA iškovojo I vietą. Simona Sprainaitytė IA iškovojo III vietą.

Skaityti plačiau

Pagal sveikatingumo projekto „Gyvenk sveikai 6“ programą, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje spalio 13d. antrų klasių gimnazistams buvo organizuota prevencinė sveikatingumo paskaita apie alkoholio žalą „Kaip (ne)išmokti gerti?“

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas