Ankstų balandžio 13-sios rytą aš, Emilija, ir kiti gabiems ir talentingiems vaikams ugdymo projekto dalyviai su geografijos mokytoja išvykome prie jūros. Kelionė neprailgo ir nespėjome pastebėti,  kaip jau buvome kelte į Neringą. Persikėlę nuvykome į Jūrų muziejų, kuriame mūsų laukė įdomus edukacinis užsiėmimas apie nepriklausomos Lietuvos laivyno įsikūrimą. Po šios skubėjome į delfinų pasirodymą, kuris nepaliko abejingų ir suteikė daugybę gerų emocijų. Po delfinų ir jūrų liūtų pasirodymo dar valandą tyrinėjome kitus Jūrų muziejus eksponatus.

Skaityti plačiau

Gegužės 17 diena Kazio Griniaus draugovės skautams buvo tikrai įsimintina.

Visi draugiškai, energingai ir labai gražiai sutvarkę brolių partizanų Jono ir Juozo Krapavičių kapus, leidomės į žygį į Višakio Rūdą prie garsaus mūsų kraštuose Šv. Marijos Šaltinėlio.

Jaunieji mūsų skautukai – vilkiukai tikrai surado veiklos, kol visi, kuriems tą popietę buvo užrišti kaklaraiščiai, ruošėsi, kalbėjosi su vyresniaisiais.

Skaityti plačiau

Gegužės mėnesį gimnazijos mišrus ansamblis pradėjo labai aktyviai.

Gegužės 5 dieną mišrus ansamblis Motinos dienos minėjimą organizavo Kazlų Rūdos Švč. Jėzaus Širdies parapijos bažnyčioje. Ši veikla – koncertas  jau tapęs tradiciniu renginiu mišraus ansamblio gyvenime.  Šiemet prie ansamblio prisijungė ir pradinės mokyklos ir mokyklos – darželio „Elma“ mokinukai. Bažnyčioje buvusios moterys buvo pasveikintos gražios šventės proga.

Skaityti plačiau

Projektas „100 žingsnių praeitin“ šių mokslo metų veiklą pabaigė kelione į Paberžę. Tai kaimelis Kėdainių rajone, tačiau didis savo dvasia ir žmonėmis, kurie gyveno šiame kaimelyje.

Paberžę išgarsino keturi labai žymūs vyrai – kunigas Antanas Mackevičius, baronas Stanislovas Šilingas, dievadirbys Rapolas Svirskis ir kapucinų vienuolis, kunigas Algirdas Mykolas Dabrovolskis, mums geriau žinomas kaip Tėvas Stanislovas.

Skaityti plačiau

K V I E Č I A M E
Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų mokinius
mokytis Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje
 
2019 m. balandžio 1d. – gegužės 3 d. vyko priėmimo į Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją
I etapas. Priimta 40 prašymų mokytis pirmoje gimnazijos klasėje.
2019 m. birželio 20-28 dieną vyks II priėmimo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją etapas.
 
PRIĖMIMO Į KAZLŲ RŪDOS KAZIO GRINIAUS GIMNAZIJĄ
II ETAPAS
SUTARČIŲ PASIRAŠYMAS IR NAUJŲ MOKINIŲ PRIĖMIMAS
 
Mokymosi sutartys pasirašomas 2019 M. BIRŽELIO 20-28 D. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje.
Asmuo, pageidaujantis mokytis 1-2 gimnazijos klasėje ar atvykęs pasirašyti mokymosi sutartį,  priėmimo komisijai pateikia:
1.nustatytos formos pažymėjimo, apie pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies baigimą, originalą;
2.asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.vieną nuotrauką 3x4;
4.specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus (jų kopijas) teisės aktų nustatyta tvarka.

Skaityti plačiau

Saulėtą balandžio 5-osios rytą, kartu su projekto „ERASMUS+“ dalyviai mokykliniu autobusiuku išvyko link Anykščių. Šios kelionės tikslas - pristatyti projekto partnerėms lankytinus objektus Anykščių krašte.

Pirmasis mūsų aplankytas objektas – Siauruko muziejus, kuris yra garsus dėl savo itin siaurų bėgių – tik 87cm, kuomet standartinis plotis yra apie 140cm. Mus  pasitiko entuziastingas gidas, kuris aprodė visą muziejų. Jame  buvo ir mūsų protėvių išvežtų į tolimąjį Sibirą atminimui skirti daiktai – iš duonos pagamintas moters rožinis, per vagoną išmestas raštelis bylojantis apie tremtį, vis dar šaltį skleidžianti, supelijus „vatinukė“. Gido pasakojimai apie mūsų istoriją nepaliko nei vieno abejingo. Projekto dalyviams labiausiai įsiminė rankinis traukinys „drezina“ bei bėgiais važiuojantis dviratis.

Skaityti plačiau

Š. m. balandžio 27 dieną Lietuvos skautai dvidešimtą kartą susirinko į respublikinę tradicinę Pavasario šventę. Šiemet ji vadinosi - „Kur Jurgis, ten ir Barkus“. Renginyje dalyvavo apie 1500 Lietuvos skautų.

Skautai šventę pradėjo iškilminga eisena miesto gatvėmis. Iškilminga šventės rikiuotė, ekumeninės pamaldos, įvairios veiklos vyko Jurbarko Dvaro parke.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas