Paskutinį penktadienį prieš ilgai lauktas rudens atostogas gimnazijoje nugriaudėjo tradicija tapęs kasmetinis renginys „Madų šou 2018“.  1-4 klasių gimnazistai demonstravo burtų keliu ištrauktas filmų žanrų aprangas. Įspūdingiems, temą atitinkantiems drabužiams sukurti pasitelktos netradicinės medžiagos, ugdančios  ekologišką mąstymą. Į aktų salę, popietei virtusiai mados oaze, plūdo žiūrovai, kuriuos džiugino detektyvinių, komedijų, romantinių, dokumentinių, veiksmo, siaubo, fantastinių, telenovelių ir net animacinių filmų aktorių modelių aprangos bei jų aktoriniai sugebėjimai.

Skaityti plačiau

Lapkričio 6 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos pirmokai susitiko su lektoriumi, edukologu Ričardu Pagojumi ir klausėsi paskaitos tema „Tarpusavio santykiai viena iš psichikos sveikatos sudedamųjų dalių".

Paskaitos metu, jaunimui patrauklia forma, remdamasis gyvenimiškais pavyzdžiais, lektorius pateikė naudingą informaciją meilės klausimais. Lektorius paaiškino, kad meilė ir seksas ne tas pats, o mylėti mes mokomės iš artimiausios aplinkos - tėvų ir žiniasklaidos.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai su projektu ,,100 žingsnių praeitin" spalio 17 diena vyko į ,,Valstybės pažinimo centrą". Ten į istoriją pažvelgėme kitomis akimis. Mokėmės naudodami pažangias technologijas, kurios ne vieną privertė aiktelėti. Su planšetiniais kompiuteriais vaikščiojome po salę, kur skenavom kodus, tam jog išgirstume mums aktualią informaciją. Visi galėjome klausytis to, kas mums buvo įdomu. Praėjus kažkuriam laiko tarpui matėme filmukus, bei girdėjome tam tikro meto pasakojimus. Labai didelį įspūdį paliko unikalus parodos pristatymo būdas, klausydami įrašų matėme įvairiausius daiktus -  nuo knygos su kosmoso muzika iki sprogmens. Kelionės metu dar iš arčiau susipažinome su savo šalimi, sužinojome jos vizijas ir pasiekimus. Labiau įsigilinome į savo šalį.

Skaityti plačiau

Spalio 25 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai  - gimnazijos mišrus ansamblis, apsilankė Keistuolių teatre. Ten vykome pasiklausyti koncertų ciklo „Skamba keistai“ koncerto su Aidu Giniočiu ir jaunaisiais menininkais. Tarp kurių, buvęs mūsų gimnazijos mokinys – Matas Pranskevičius. 

Skaityti plačiau

Spalio 23 dieną, ilgosios pertraukos metu, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai dalyvavo akcijoje „Oranžinė svajonė“, kurią organizavo gimnazijos pagalbos mokiniui specialistai, projektų vadovai ir klasių vadovais.

Šios linksmos, gyvos, rudenišką nuotaiką praskaidrinančios akcijos pagrindinis akcentas buvo moliūgas.

Keletą dienų prieš akciją gimnazistai pjaustė moliūgus ir darė iš jų gražius „meno kūrinius“, kepė pyragus ar sausainius iš moliūgų.

Skaityti plačiau

Kuo aktyvesnis laisvalaikis, tuo rečiau apima bloga nuotaika, nusivylimas. Aktyvus laisvalaikis – vienas iš sveikatos stiprinimo būdų.

Kaip teigia socialinių mokslų daktarė  E. Adaškevičienė, „judėjimas yra neišsiankanti saviraiškos, savirealizacijos ir supančio pasaulio pažinimo priemonė“.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Atrask save 2“ nariai spalio 18 dieną dalyvavo edukacinėje programoje „Grikio kelias nuo sėjos iki pietų stalo” įsikūrusioje sodyboje, prie Merkio upės kranto senoviniame Dzūkijos kaime, Pamerkiuose, Varėnos rajone.

Skaityti plačiau

2018 metų spalio 4-ąją, Kazlų Rūdos miesto parke vyko Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų rudens kroso varžybos. Kazio Griniaus gimnazijai atstovavo 15 bėgikų, kurie rungėsi su Prano Dovydaičio pagrindinės mokyklos, Plutiškių gimnazijos ir Jankų pagrindinės mokyklos mokiniais.

Renginiui pasibaigus, daugelis mūsų gimnazistų grįžo su medaliais.

Pirmosios bėgti pradėjo 2002 - 2003 m. amžiaus grupės merginos, kuriuos turėjo įveikti 1000 metrų distanciją.

Skaityti plačiau

Prasmės klausimas kyla ir jauniems, ir vyresniems. Vieniems  anksčiau, kitiems  vėliau. Kam dažniau, kam  retokai.  Ar verta ruoštis, puoštis, judėti, jei viskas praeina, pasibaigia, nuvysta? Savaitės, metų senumo įvykiai sako, kad visko, kas pradžiugina, nustebina kitą žmogų, verta imtis...

 

Skaityti plačiau

Spalio 10 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje pirmų gimnazijos klasių mokiniams, vyko Vaido Arvasevičiaus paskaita tema „Paauglių psichinė sveikata - kaip pasirūpinti savimi ir kitais“.

Paskaitos metu mokiniai sužinojo apie jų amžiui būdingus sunkumus, draugystes ir išdavystes, patyčias, ateities vizijas, stiprybes bei santykį su suaugusiais.

Skaityti plačiau

2018 10 09 d. mes, projekto ,, Nuo teorijos iki praktikos“dalyviai, vadovaujami chemijos mokytojos Laimos Pečiulienės, lankėmės Kauno tvirtovės VII forte.

Čia mes dalyvavome edukaciniame renginyje ,,Iš chemijos istorijos“.

Paklausę trumpo instruktažo kiekvienas gavome akinius, bei chalatus, kurie mus privertė pasijusti tikrais chemikais.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas