Šių metų lapkričio 13 dieną, pirmą kartą Marijampolėje startavo verslo idėjų konkursas, kurį organizavo VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ kartu su Marijampolės  Sūduvos gimnazija. Šiame konkurse savo verslo idėją pristatė IVa gimnazijos klasės mokinys Julius Bieliauskas. Juliaus idėja buvo pavadinta „Kas aš esu?“, tai   internetinio puslapio sukūrimas,  inovatyvus būdas pristatyti savo veiklą, išreklamuoti savo produktą ir per dvi minutes sukurti neišdildomą įspūdį. Ir Juliui pavyko, jis tarp I-IV gimnazijos  klasių moksleivių  tapo  nugalėtoju ir gavo nominaciją už  „Profesionaliausios idėjos pristatymą“.

Skaityti plačiau

Kaip kvepia cinamonas, melisos ar levandos? O kaip kvepia mėnesiena, šaltis, užmarštis? Mokiniams kelią per uoslę į literatūrą, kūrybą, savęs bei pasaulio pažinimą atvėrė vykusi literatūrinė edukacija ,,Kvapų akademija“. Ji vyko gruodžio 4 dieną 3a, 3b, 2a klasių gimnazistams.

Skaityti plačiau

Šių metų lapkričio 13 dieną su gimnazijos projekto “Nuo teorijos iki praktikos” nariais ir geografijos mokytoja D.V. Petraitiene vykome į Kauną, VDU Žemės ūkio akademiją. Ten pirmą kartą buvo suorganizuota konferencija, skirta tarptautinei GIS (geografinė informacinė sistema) dienai. Konferencijos metu mes susipažinome su GIS, išsiaiškinome, kas tai yra, sužinojome pritaikymo galimybes mūsų gyvenime ir jb perspektyvas. Renginio pabaigoje buvo surengta viktorina moksleiviams, per kurią mūsų gimnazijos mokinė, Kamilė Liutvaitytė, (3 b kl.) užėmė III-ąją vietą! Po viktorinos laimėtojai buvo apdovanojami, o pasibaigus renginiui visi vaišinomes GIS tortu.

Skaityti plačiau

Lapkričio 22 dieną, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2c klasės mokiniai ir istorijos mokytoja Vaida Juškienė, lankėsi IX forte Kaune.

Mokiniai dalyvavo istoriame edukaciniame užsiėmime “Pabėgimas iš IX forto”. Edukacinio užsiėmimo pradžioje mokiniai plačiau sužinojo apie antro pasaulinio karo pradžią, Lietuvos tuometinę situaciją, apie holokaustą.

Skaityti plačiau

Lapkričio 9 dieną mūsų gimnazijos mokiniai lankėsi Druskininkuose. Kelionę organizavo du projektai: Socializacijos projektas „Atrask save 3“ ir „Gabių bei talentingų vaikų“.

Nors diena pasitaikė apniukusi, bet didelė mūsų komanda iš 1b ir 3b klasių mokinių , su gera nuotaika pajudėjome iš Kazlų Rūdos.

Skaityti plačiau

Lapkričio 15 dieną mūsų gimnazijoje kaip ir kasmet vyko Tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimas.

Šiais metais Tolerancijos dienos simboliu pasirinktas švyturys.

Gimnazistai tądien vadovaujami dailės ir technologijų mokytojo Vyto Apučio gamino Švyturį, taip pat istorijos mokytoja Neringa Matusevičienė istorijos pamokose palietė skaudžias netolerancijos, neapykantos rasinėms, tautinėms mažumoms temas, holokaustą.

Skaityti plačiau

Lapkričio 18 - 22 d. Lietuvoje tradiciškai buvo skelbiama Nacionaline karjeros savaite, kurią organizuoja iniciatyva „būsiu“. Mūsų gimnazija taip pat prisijungė prie jos renginių. Klasės valandėlių metu buvo kalbama apie ateities profesijas,  apie vaikus-išradėjus, apie mokinių vizijas ir  ateities planus.  Na o penktadienį, lapkričio 22 d., gimnazijoje svečiavosi  atstovė iš „Ignitis“ Ineta Bukelevičė, kurios susitikimo  tema buvo „ Inžinerija profesija. Energetikos industrija“.

Skaityti plačiau

Lapkričio 20 dieną mūsų gimnazijoje šurmuliavo tikri istorijos mylėtojai. Jau tradicine tapusioje viktorinoje „Ką žinau apie Lietuvos kariuomenę?“ varžėsi ne tik mūsų mokyklos 1-2 klasių gimnazistai, bet ir svečiai iš Plutiškių gimnazijos. Taip paminėjome artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną.

Per tris protmūšio principu organizuotus turus mokiniai turėjo atsakyti į pačius įvairiausius klausimus- žinoti ne tik partizanų organizacinę struktūrą, bet ir aukščiausią šiandien kariuomenės laipsnį, atpažinti mūšius, analizuoti iliustracijas ir žemėlapius.

Skaityti plačiau

Lapkričio 21 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2a klasės mokiniai su istorijos mokytoja  vyko į Istorinę Prezidentūrą Kaune, kur  dalyvavo edukacinėje programoje „Kas tas Prezidentas?“.

Mokiniai sužinojo naujų istorinių faktų  apie nepriklausomos Lietuvos Prezidentus, išsiaiškino, kokia buvo Prezidentų rūmų kasdienybė, kokias pareigas prezidentai turėjo atlikti, kokius lemtingus sprendimus jiems teko priimti.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Gyvenk sveikai 9“ dalyviai aktyviai leidžia laisvalaikį, dalyvaudami įvairiose fizinio aktyvumo veiklose.

Lapkričio14 d., po pamokų  gimnazistai mokėsi vaikščioti su šiaurietiškomis lazdomis, atliko įvairius lankstumą ir atidumą gerinančius judriuosius žaidimus. Užsiėmimus vedė Marijampolė visuomenės sveikatos biuro specialistės: Ramutė Kunigiškienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos stiprinimą, Eglė Agnė Stankevičienė, visuomenės sveikatos specialistė, Eglė Subačienė, visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos stiprinimą.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

covid svarbi info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas