Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijai 2016 m. – ypatingi metai. Gimnazija švenčia 70-ties metų jubiliejų.

Šiai progai skirti renginiai seka vienas po kito. Nesenai viktorinoje konkurse „Septyniasdešimt gimnazijos istorijos paslapčių“ varžėsi esamų gimnazistų, mokytojų ir buvusių mokytojų komandos. Po savaitės į sportines varžybas rinkosi buvusių mokinių, esamų mokinių, tėvų ir mokytojų komandos.

Skaityti plačiau

Gegužės 17 dieną 100 Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 2-3 klasių mokinių praleido vienoje didžiausių įmonių Pabaltijyje UAB IKEA INDUSTRY LIETUVA, kurioje  gaminama medžio drožlių plokštė ir baldai. Šios įmonės iniciatyva buvo suorganizuotas puikus renginys mūsų gimnazistams, kurio metu jie turėjo galimybę ne tik susipažinti su pačia įmone, bet ir susitikti su KTU ir  Kauno kolegijos, aukštųjų  mokymo įstaigų, kuriose ruošiami medžio pramonės specialistai, atstovais.

Skaityti plačiau

Šių metų balandžio 29 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus ekologinio projekto „Ekotera“ nariai, suorganizavo akciją „30 metų po Černobylio katastrofos“. Suprasdami, kokią didelę žalą gamtai ir gyvų organizmų sveikatai bei tolimesniam jų egzistavimui padarė radioaktyvus jodas ir cezis, aptarėme šios katastrofos padarinius ir šią dieną. Norėdami prisidėti prie švarios aplinkos ir žmogaus sveikatos išsaugojimo, projekto nariai nusprendė mokyklos teritoriją praturtinti dekoratyviniais augalais, kurie ne tik puoš, bet ir kiekvieną minutę švarins aplinkos orą, mažins šiltnamio efektą atmosferoje, vis intensyviau likviduos katastrofos padarinius.

„Ekotera“  projekto nariai

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos projekto „Istoriniais atminties takais 9“ dalyviai balandžio 29 d. vyko į ekskursiją Tauro partizanų apygardos keliais Kazlų Rūdos savivaldybės miškuose. Tai buvo puiki, „gyva“ istorinė pamoka, įtvirtinat istorines žinias apie partizaninį karą Lietuvoje.

Skaityti plačiau

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos komanda dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės bendrojo lavinimo mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybose.

Skaityti plačiau

,,Labai šaunus ir naudingas renginys...“, ,,Buvo įdomu, pasisėmėme gerų idėjų...“, ,,Kai vėl ką nors organizuosite, būtinai pakvieskit...“ – su tokiomis mintimis atsisveikino svečiai iš Vilkaviškio, Pilviškių, Marijampolės ir Plutiškių gimnazijų. Į smagų moksleivišką renginį Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje juos sukvietė vaikų socializacijos projekto ,,Jauni – jauniems“ grupė.

Skaityti plačiau

Gruodžio – balandžio mėnesiais Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko tarpklasinės tinklinio varžybos 3x3.

Kiekvieną dieną, ilgosios pertraukos metu,  gimnazistai rinkdavosi į sporto salę - vieni žaisti, kiti palaikyti savo komandą. Puikius laisvalaikio praleidimas!

Varžybos vyko dviejų ratų sistema. Dalyvavo devynios  komandos. Po atkaklaus varžybų turnyro  balandžio 7 dieną (pasaulinės sveikatos dieną) įvyko finalinės varžybos.

Skaityti plačiau

Balandžio 4 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją aplankė savanoriai iš Austrijos Sebastian Seib, Paul Schedler, Simon Jäger. Jie savanoriauja Valstybiniame Vilniaus Gaono muziejuje ir  lanko Lietuvos mokyklas. Savanoriai vedė pamokas 2-3 klasių mokinių grupei tema „Holokaustas Lietuvoje“. Pirmoje užsiėmimo dalyje mokiniai išklausė paskaitą apie antisemitizmo ištakas, Holokausto Lietuvoje prielaidas, vietinių gyventojų atsakomybę ir bendradarbiavimą, nacių politiką žydų atžvilgiu. Antrojoje dalyje vyko  praktinis užsiėmimas-diskusija tema „Stereotipai ir išankstinis nusistatymas‘, kurios metu vyko darbas grupėmis buvo analizuojami šaltiniai, atliekamos užduotys. Tai puikus užsiėmimas, kurio metu buvo pagilintos istorijos žinios ir anglų kalbos komunikaciniai gebėjimai.

Skaityti plačiau

Kovo 22 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko Kazlų Rūdos savivaldybės mokytojų konferencija „Sėkmingo mokymo (si) link“, kurioje dalyvavo 70 savivaldybės mokyklų mokytojų ir svečių (mokytojų) iš Marijampolės savivaldybės.

Konferenciją organizavo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija. Tikslas - gerosios patirties sklaida apie sėkmingą ir kūrybišką mokymą (si). Mokytojų bendravimo ir bendradarbiavimo skatinimas.

Skaityti plačiau

foto gal

 e dienynas

aktuali info

priemimas

 

 

 

facebook

 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas